365 Gün: Bugün 2022 Film izle – FullfilmiizleHD
 1. 365 Gün: Bugün

  365 Gün: Bugün

  4K Dublaj

  Yönetmenliğini Barbara Bialowas ve Tomasz Mandes ikilisinin yaptığı 4k formatlı 365 Days filmi, 2020 yılında vizyona giren, aşk, tutku, ihtiras ve şehvetin yoğun bir şekilde anlatıldığı drama ve romantizm filmidir.
  Filmin başrolünde yer alan Laura Biel, erkek arkadaşı ile olan ilişkisinde sorunlar yaşayan, sıkıntılı günler geçiren bir kadındır. Laura Biel karakterini Anna Maria Sieklucka isimli oyuncu canlandırır. Laura Biel’in 29. doğum gününde, arkadaşları bu duygu durumundan kurtulması için bir tatil planı yapar. 29. yaş gününde Laura, erkek arkadaşı Martin ve arkadaşları hep birlikte İtalya’ya giderler. Laura’nın erkek arkadaşı Martin karakterini Mateusz Lasowksi isimli oyuncu canlandırır. Laura 29. yaş gününde sevdikleriyle beraber çıktığı bu seyahatte, erkek arkadaşı Martin ile olan ilişkilerini düzeltip, her şeyi eskisi gibi yoluna koyacağını düşünür. Fakat Laura, İtalya’da daha önce hiç karşılaşmadığı olaylara karışıp, daha önce hiç yaşamadığı deneyimler edinecektir.
  Filmin bir diğer önemli karakteri olan Massimo Torricelli, bir mafya ailesinin liderinin oğludur. Massimo Torricelli karakterini Michele Morrone isimli oyuncu canlandırır. Massimo ve babası, sahilde başka bir mafya topluluğuyla toplantı yaparken, karşı taraftan yapılan bir hamle sonucu Massimo’nun babası ölür. Bu sırada Massimo, sahilde gördüğü başka bir insana takılmış, gözlerini ondan alamayarak onu izlemektedir. Film Massimo’nun babasının ölmesinden 15 yıl sonrasıyla başlar ve 15 yıl sonra Massimo, bir zamanlar babasının yönettiği illegal işlerden sorumlu bir durumdadır.
  Laura ve arkadaşları İtalya’ya geldikten sonra, burada Massimo ile tanışır. İkili arasındaki çekim arttıkça, yıllar önce Massimo’nun sahilde görüp takılı kaldığı kadının Laura olduğu anlaşılır. İkili bunu çok gerçek üstü bulsa da, Laura bunun özel bir tesadüf olduğunu düşünür. Massimo’nun yıllar önce Laura’yı gördükten sonra hissettiği duygular yeniden kabarır. Massimo, Laura’nın ona âşık olacağını, ikilinin mutlu bir hayat süreceğini düşünür. Bu nedenle Massimo, Laura’yı kaçırır.
  Massimo’nun Laura’yı kaçırmasından sonra, Laura’yı bambaşka bir hayat beklemektedir. Massimo, Laura’yla aralarında olan şehveti kuvvetlendirerek, ihtirasın dozunu sürekli olarak arttırarak, Laura’nın ona âşık olacağını düşünür. Massimo’nun tutkusu ve kendi benliği arasında kalan Laura, hayal ettiği gibi bir tatil geçirebilecek midir?
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      5.8   134

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Film izle - Full HD Film izle - 4K Film izle