Ajan Oyunu – Agent Game 2022 Film izle – FullfilmiizleHD
 1. Ajan Oyunu – Agent Game

  Ajan Oyunu – Agent Game

  1080P Dublaj

  Harris ile Bill birer CIA ajanlarıdır ve her zaman yaptıkları gibi bir şüpheliyi sorgu odasına almışlardır. Sorgulama odasındaki isim ise bu sefer Omar Abadi'dir. Omar, CIA’e göre birçok şey saklamaktadır ve ülkenin bütünlüğü açısından çok tehlikeli biridir. Omar’ı yasal olarak ellerinde tutmalarının sebebi ise Omar’ın, Hilal Demokratik Cephesi isimli bir organizasyondan çok yüklü miktardaki bir parayı almasıdır. Hilal Demokratik Cephesi ise bu parayı Omar’a, bir diktatör olan Bandar el-Mizdawi’yi devirmelerinde yardımcı olmak için vermişlerdir. Fakat Omar’ın bilmediği asıl şey bu paranın aslında bir terörist gruptan geldiğidir. Harris ile Bill uzunca bir süre Omar’ı sorguladıktan sonra onun bu gerçeği bilmediğini anlamışlardır ancak onlara verilen emre göre ne yapıp edip Omar’a suçunu kabul ettirmeye çalışacaklardır. Omar ise onların istediğini yapmaktansa ölmeyi tercih etmektedir. Masum olduğu açık olsa da Omar artık bir günah keçisidir ve bunu da Harris ile Bill çok iyi bir şekilde bilmektedirler.
  Harris ile Bill, Omar’ın üzerine gitmeye devam etmektedirler ve bu sırada da başka ajanlar da sorgu odasına girip çıkmaktadır. Ancak ansızın Omar öldürülür ve işler bir anda karışır. Omar’ın öldürülmesi sonucu ortam gerilmiştir ve üst yönetimden de bazı emirler gizliden gizliye devreye sokulmuştur. Bu olayların sonucunda ise CIA çok büyük bir hata yaptığını fark eder ve her zaman yaptığı gibi bu gibi durumlarda devreye giren planlarına geçerler. Bu plan ise ortalığı temizleme planıdır. Yani çok yakında CIA taş taş üstünde bırakmayacaktır ve Omar ile olan sorguya dair de hiçbir iz geride kalmayacaktır!
  Grant S. Johnson’un yönetmen koltuğunda bulunduğu 4k film formatıyla da sizler için hazır edilen Agent Game filminde Tyler W. Konney ile Mike Langer isimleri de yapımın senarist ekibindeki isimlerdir. Türkçe dublajıyla da hazırlanan yapımda Mel Gibson ile Jason Isaac ve de Deröont Mulroney isimleri de filmin başrol oyuncu kadrosundaki simalardır.
  10.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

      5.0   254

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Film izle - Full HD Film izle - 4K Film izle