Altın Kafes – La jefa 2022 Film izle – FullfilmiizleHD
 1. Altın Kafes – La jefa

  Altın Kafes – La jefa

  4K Dublaj

  İlk gösterimini 31 Ağustos 2022 tarihinde yapan bir film olan La Jefa, Sofia isimli bir kadını merkezine alıyor. Tek istediği daha iyi bir hayat olan Sofia, bir gün kariyerinde beklediği yükselişi yaşayabileceği bir teklif alır. Bunun ardından hayatını beklediği yere getirebileceğini düşünen Sofia, günün birinde beklenmedik bir hamilelikle karşılaşınca; hayatı paramparça olmaya başlayacaktır. İspanya yapımı olan bu 4k filmin yönetmenlik koltuğunda Fran Torres otururken, filmin senaryosu ise Laura Sarmiento Palleres’in imzasını taşıyor. Dram türünde sinemaseverlerin karşısına çıkan yapım, IMDB’den de 5.1 puan alıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ise Aitana Sanchez Gijon, Cumelen Sanz, Younes Bachir, Pedro Casablanc, Maria Fernandez Prat, Mariela Martinez Campos ve Alex Pastrana gibi isimler bulunuyor.
  Her zaman hayatında daha da fazlasını isteyen bir kadın olan Sofia, şimdilerde bir mağaza görevlisi olarak çalışmaktadır. Her ne kadar erkek arkadaşı Nacho ile birlikte daire kiralayabilmek için gereken parayı kazanmaya çalışsa da şimdiki işinin yeterli olmadığını bilen Sofia, günün birinde hiç beklemediği bir teklifle karşı karşıya kalır. Kendi moda markasına sahip olan, Beatriz isimli bir milyoner tarafından iş teklifi alan Sofia; bir an bile beklemeden bu teklifi kabul eder. Dünyanın birçok yerine iş yapan bu gelinlik moda şirketinde çalışan Sofia, artık hayatının yoluna girdiğini ve bundan sonra tüm hayallerini gerçekleştirebileceğini düşünmeye başlar. Ancak bir süre sonra meydana gelen beklenmedik bir olay, Sofia’ın tüm bu hayallerinin önüne geçecektir.
  Sofia, bir gün planlamadığı bir şekilde hamile kaldığını öğrenir. Bunun ardından büyük bir çıkmazla karşı karşıya kalan genç kadın, İspanya’da ailesi olmadığı için bir başına bu durumla başa çıkmaya çalışır. Katolik inançlarının da Sofia’ın kürtaj yaptırmasını engellemesiyle birlikte genç kadın, çaresiz kalmış ve hayallerinden vazgeçerek eve dönmekten başka çaresi olmadığını düşünmektedir. Ta ki Beatriz ona çocuğunu evlat edineceğini söyleyene kadar. Sofia, başına geleceklerden habersiz teklifi kabul eder.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      5.3   99

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Film izle - Full HD Film izle - 4K Film izle