Av 5 (Prey) 2022 Film izle – FullfilmiizleHD
 1. Av 5 (Prey)

  Av 5 (Prey)

  4K Dublaj

  2022 yılında sinemaseverlerle buluşan bir film olan Prey, 1700’lü yıllarda yaşayan son derece yetenekli bir savaşçı olan Naru’nun kabilesinin esrarengiz varlıklar tarafından tehdit edilmesini ve genç kadının bu varlıklara karşı amansız bir savaş vermesini konu alıyor. Dan Trachtenberg tarafından yönetilen filmin senaryo kısmında ise Trachtenberg’e Patrick Aiosn ve Jim Thomas eşlik ediyor. Amerika Birleşik Devletleri yapımı olan film, korku; aksiyon ve dram türlerinde karşımıza çıkıyor. IMDB’den 7.0 gibi son derece başarılı bir puan almayı başaran 4k filmin oyuncu kadrosunda ise Amber Midthunder, Dakota Beavers, Dane DiLiegro, Stormee Kipp, Michelle Thrush, Julian Black Antelope ve Stefany Mathias gibi isimler bulunuyor.
  1719 yılında Naru adında genç bir Komançi kadını, bir şifacı olarak yetiştirilmesine rağmen kardeşi Taabe gibi büyük bir savaşçı olmanın hayallerini kurmaktadır. Günün birinde köpeği Sarii ile bir yürüyüşte olan Naru, gökyüzünde kendi taptıkları Thunderbird simgelerinden birini gördüğünde; bunun kendisi için bir işaret olduuğunu düşünür. Bunun ardından kabilenin avcılarından birine dağ aslanın saldırdığını öğrenen Tabee, arama görevinde Naru’u da yanına almaya karar verir. Arama kurtarma ekibi yaralanmış kabile üyelerini bulur fakat Taabe onlara saldıran aslanı bulup onu öldürebilmek adına görevine devam eder. Bir süre sonra kabile üyelerine saldıran avcının son derece garip izlerine rastlayan Naru, Paake ile birlikte Taabe’nin peşinden gider.
  Aslanı yakalayabilmek adına bir tuzak kuran üçlü, kısa süre sonra aslanın saldırısına uğrar ve Paake’nin ölümüne tanık olurlar. Naru tam aslanı yaralamışken uzaklarda meydana gelen esrarengiz bir ışık süzmesi onun dikkatini dağıtır. Daha sonra evine Taabe ile birlikte eve dönen Naru, gerçek tehditin hala dışarlarda bir yerlerde olduğunu düşünerek; köpeği Sarii ile birlikte gizlice avlanmaya karar verir. Bu sırada daha önce hiç görmediği gizemli bir canavar tarafından köşeye sıkıştırılan Naru, yaşadığı bu gizemli olayın ardından kendisini son derece tehlikeli bir savaşın içerisinde bulacaktır
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      7.8   189

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Film izle - Full HD Film izle - 4K Film izle