Bir Orduya Bedel – Army of One 2020 Film izle – FullfilmiizleHD
 1. Bir Orduya Bedel – Army of One

  Bir Orduya Bedel – Army of One

  1080P Dublaj

  Brenner ve Dillon ormanlık bir alana kamp için giderler. Yağmur yağdığında sığınacak bir yer ararlar. Buldukları yer ise bir uyuşturucu çetesinin deposudur. Uyuşturucu çetesi çifti yakalar, işkence eder ve bir çukura atar. Uyuşturucu çetesi Brenner’ın öldüğünü düşünmektedir fakat Brenner kuyudan canlı çıkar. 4k formatıyla hazırlanan Army of One (Bir Orduya Bedel) 2020 yapımı bir aksiyon filmidir.
  Brenner Baker, Özel Kuvvetler’de çalışmaktadır. İşinde başarılı olan Brenner’ın özel hayatında da işler oldukça yolunda gitmektedir. Brenner, Dillon ile evlidir. İlişkileri normal bir şekilde ilerlemektedir. Dillon ve Brenner kamp yapmaya karar verirler. Kamp lokasyonu olarak da Alabama’nın ormanlarını seçerler. Genç çift kamp yapmak üzere ormana varır, güneş batmadan da yürüyüş yapmaya karar verirler.
  Yürüyüş sırasında yağmur başlar. Dillon ve Brenner sığınacak bir yer aramaktadır, zira yağmurun şiddeti artmaya devam eder. Brenner ve Dillon sığınabilecekleri kapalı bir alan bulur. Kısa süre sonra buranın bir uyuşturucu çetesinin deposu olduğu ortaya çıkar. Brenner ve Dillon büyük tehlike altındadırlar. Uyuşturucu çetesi Brenner ve Dillon’u yakalar. İlk etapta genç çifte işkence eden uyuşturucu çetesi her ikisinin de öldüğünü düşünmektedir. Bu nedenle uyuşturucu çetesi Brenner ve Dillon’u derin bir kuyuya atar.
  Dillon hayatını kaybetmiştir. Uyuşturucu çetesi her ikisinin de öldüğünü düşünerek uzaklaşmıştır. Fakat Brenner hala yaşamaktadır. Brenner kuyudan çıkar ve uyuşturucu çetesinden intikam almak üzere harekete geçer.
  Army of One filminin yönetmenliğini Stephen Durham üstlenir. Stephen Durham senaryo kısmında da Mary Ann Barnes, David Dittlinger ve Ellen Hollman ile işbirliğine gider. Başrol karakteri olan Brenner Baker’ı senaryoda da görev alan Ellen Hollman isimli oyuncu canlandırır. Brenner’ın eşi Dollan Baker karakterini Matt Passmore isimli oyuncu canlandırır. Mama karakterini Geraldine Singer isimli oyuncu canlandırmaktadır. Hank karakterine Stephen Dunlevy isimli oyuncu hayat verirken, Jesse karakterini Cameron Bowen, Emily karakterini Kendra Carelli, Şerif Hobbs karakterini Niko Foster ve Earl karakterine ise Casey Hendershot isimli oyuncu hayat vermiştir.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      5.9   131

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Film izle - Full HD Film izle - 4K Film izle