Bir Uğradım – I Came By 2022 Film izle – FullfilmiizleHD
 1. Bir Uğradım – I Came By

  Bir Uğradım – I Came By

  1080P Dublaj

  İlk olarak 31 Ağustos 2022 tarihinde sinemaseverlerin beğenisine sunulan bir film olan I Came By, Londra’da yaşayan bazı seçkin kişilerin evlerini hedef alan bir graffiticiyi merkezine alıyor. Günün birinde kendisine yeni bir hedef bulan bu graffitici, gittiği evde son derece karanlık bir şeyle karşılaşmak üzeredir. İngiltere yapımı olan bu filmin yönetmenlik koltuğunda Babak Anvari otururken, 4k filmin senaryosu da yine Anvari ve Namsi Khan’ın imzasını taşıyor. Sinemaseverlerin karşısına yüksek tempolu bir gerilim filmi olarak çıkan yapım, IMDB’den de 5.9 puan almayı başarıyor. Oyuncu kadrosunda Antonio Aakeel, Hugh Bonneville, Alicia Ambrose-Bayly, Percelle Ascott, Franc Ashman, Tarik Badwan, Guadalupe Barcala, Gabriel Bisset-Smith ve George MacKay gibi isimlerin bulunduğu yapımın hikayesi ise şöyle ilerliyor…
  Uzun süredir arkadaş olan Toby (George MacKay) ve Jay (Percelle Ascott), bir süredir Londra’da yaşayan elit insanların evlerine gizli bir şekilde girerek onlara bir mesaj vermektedir. Bir graffiti sanatçısı olan Toby, bazıları yozlaşmış olan bu insanların evini grafitti ile etiketleyerek onları tüm şehre göstermeyi planlamaktadır. Bir süredir beraber çalışan bu ikiliden Jay, günün birinde kız arkadaşının hamile kaldığını ve kendisinin baba olacağını öğrendiğinde; tüm bu karanlık hayatı gerisinde bırakmaya karar verir. Jay’in kendisi ile devam etmesinin ileride kendisine büyük sonuçlar doğurabileceğini düşünerek onunla olan ortaklığını bozan Toby, bundan sonra yoluna tek başına devam etmeye karar verir.
  30 yıl boyunca yargıçlık yapmış ancak kısa süre önce istifa etmiş Hector Blake (Hugh Bonneville) isimli bir adamı yeni hedefi haline getiren Toby, eşyalarını hazırlayarak başına geleceklerden habersiz bir şekilde Hector’un evine doğru yola çıkar. Ancak Toby, Hector’un evine gittiğinde; çok daha karanlık bir şeyle karşılaşacaktır. Hector’un evinin bodrum katında büyük bir sırrı keşfetmesinin ardından onun gerçekte kim olduğunu öğrenmeye karar veren Toby, bu görevde yalnız olmasına rağmen ne pahasına olursa olsun onun gerçek kimliğini açığa çıkaracaktır.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      6.3   92

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Film izle - Full HD Film izle - 4K Film izle