Boş Zaman – Me Time 2022 Film izle – FullfilmiizleHD
 1. Boş Zaman – Me Time

  Boş Zaman – Me Time

  720P Dublaj

  Sonny, çocukları doğduğundan beri onların bakımını üstlenen ve bütün günlerini çocukları ile ev işleri ile ilgilenerek geçiren bir babadır. Yıllar sonra nihayet Sonny yalnız vakit geçirme fırsatı elde eder. Uzun zamandır görmediği arkadaşı Huck, doğum gününü kutlamak için Sonny’yi davet ettiğinde işler çığırından çıkar. Boş Zaman (Me Time) 2022 yılında vizyona girmiş bir komedi filmidir.
  Sonny Fisher, Maya ile evlidir. Maya başarılı bir mimardır. Bir işi olmayan Sonny, Maya işlerine bakarken, evde ev işleri ve çocukları ile ilgilenmektedir. Sonny bu sisteme bir süre sonra alışır ve çocuklarla ilgilenmekte, ev işlerinde ustalaşır. Sonny hiçbir şekilde kendisine vakit ayırmamakta, dışarı çıkmamakta ve çocukları ile ilgilenmektedir. Bir süre sonra bu durum Sonny için bunaltıcı olmaya başlar. Nihayet Maya, çocukları da alarak bir tatile çıkmak istediğini söyler.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      5.9   90

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Film izle - Full HD Film izle - 4K Film izle