Bridge Hollow Laneti 2022 Film izle – FullfilmiizleHD
 1. Bridge Hollow Laneti

  Bridge Hollow Laneti

  4K Dublaj

  Henüz 14 Ekim 2022 tarihinde taze olarak izleyicilerin beğenisine sunulan The Curse of Bridge Hollow, fazlasıyla eğlenceli bir 90 dakikayı sinemaseverlerin karşısına çıkarıyor. Bazı tanıdık isimlerle karşılaşacağımız bu yapımda, cadılar bayramı zamanı kendilerini amansız bir mücadelenin içerisinde bulan bir baba ve kızın öyküsü aktarılıyor. 4k film formatı ve türkçe dublaj seçeneğiyle izleyebileceğiniz bu eğlenceli filmde, yaşadıkları kasabanın lanetlenmesinin ardından Sydney ve babası; bu durumu tersine çevirebilmek için kendilerini fazlasıyla tehlikeli durumların içerisinde bulacaktır. Macera, komedi ve aile türlerinde karşımıza çıkan Amerika Birleşik Devletleri yapımı bu filmin yönetmenliğini Jeff Wadlow üstlenirken; filmin senaryo kısmında ise Todd Berger, Robert Rugan ve John R. Morey’in imzasını görüyoruz. Priah Ferguson, Marlon Wayans, Holly J. Barret, Lauren Lapkus, Rob Riggle ve Kelly Rowland gibi isimlerin yer aldığı yapımın hikayesi ise şöyle gelişiyor:
  Cadılar bayramı vakti geldiğinde genç bir kız olan Sydney (Priah Ferguson) hem cadılar bayramı ruhunu yaşatabilmek hem de biraz olsun eğlenebilmek amacıyla sonuçlarını bilmeden hiç istemeyeceği bir şey yapar. Elindeki esrarengiz bir tahta sayesinde istemeden de olsa kasabayı gizemli bir gücün ele geçirmesine neden olduğunu fark eden Sydney, bu sırada yaşananlara inanamaz. Çünkü Sydney, kasabada bulunan bütün Cadılar Bayramı figürlerinin canlanmasına neden olmuştur. Bu olayın ardından hareket eden iskeletler, zombiler ve palyaçolar tüm kasabayı birer birer ele geçirmeye başlamış ve kasabadaki herkese büyük bir korku salmaktadır.
  Kasabadaki okulda bir fen öğretmeni olan genç kızın babası Howard (Marlon Wayans) ise gördüklerine inanamamıştır. Her ne kadar bu yaratıkların canlandığını gözüyle görse de bir türlü bunun gerçek olmadığına inanan Howard, en sonunda kızının anlattıklarıyla birlikte kasabadaki figürlerin gerçekten de hayat bulduğunu öğrenir. Zaman zaman farklılıkları nedeniyle aralarında birçok tartışma yaşayan baba ve kızı, kasabaları tehlike altındayken; tüm bu farklı düşüncelerini bir kenara bırakacak ve kasabayı kurtarmaya çalışacaktır.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      6.7   95

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Film izle - Full HD Film izle - 4K Film izle