Buba 2022 Film izle – FullfilmiizleHD
 1. Buba

  Buba

  4K Dublaj

  4k film formatının da eklenmiş olduğu Buba isimli filmde zamanın büyük bir kısmını büyükannesi ve kardeşi Dante ile geçiren Jacob Otto anne ve babasının evde olmayışı ve ilgisiz kalışını peri masallarıyla ve onunla ortak olan tek şey olarak düşünür. Onlar olmasa da büyükanne Ingrid’ın karakter ve davranışları ona göre fazla gerçekçiydi. Disney masallarının sıkıcı olduğunu düşünür bu yüzden onlara Alman peri masallarını anlatırdı. Gün geçtikçe bu yapılanlar Jacob’a gerçek ve doğru gibi gelmeye başlar ve kuralları artık o da benimser.
  Yakında zamanda yapılmış olan breakdance yarışmasına katılır ve rakiplerini yenerek birinci olmayı başarır. Ondan sonra ikinci olan çocuğun Leonardo Dicaprio olduğunu söyler. Kazandığı yarışmadan sonra onunla aynı mahallede oturan Jule onu öper. Gün bitmeden üst üste gelen şeylerden biri de Jacob’ın amcasının ölüm haberini almasıydı. Kazandığı yarışma ile amcasının ölüm gününün aynı olması onu oldukça üzmüştür. Annesi her ne kadar cenazeye gelmesini istese de o çok üzüleceği için gitmemek için onlardan saklanmaya karar verdi. Bu sırada ölen amcasının yanına gitmek için yola çıkan ailesi de yolda yaptıkları kaza ile orada hayatlarını kaybederek ölürler. Dante ebeveynlerine kıyasla az hasar alsa da kazanın etkisi ile komaya girer. Jacob olanların dans yarışmasını kazanması ve mutlu olması ile ilgili olduğunu düşünerek kendini suçlar ve çekiçle durmadan eline vurmaya başlar.
  Aradan geçen kısa bir süre sonra Jacob tamamen toparlanmış ve iyileşmiş bir şekilde evine döner. Ancak Dante’nin hastalığı hala devam ettiği için ona bakmak zorunda olduğunun farkındadır. Her şey tam eskisi gibi oldu derken büyükanne Ingrid’ın ölümü ile yalnız kalırlar. Jacob bu sırada günlük tutmaya başladı. Tekrar mutlu olmaya korkuyordur çünkü bu sefer de kardeşi Dante’ye bir şey olmasından endişelenmeye başlamıştır. Her ne zaman mutlu olur gibi hissetse kendini cezalandırıp hemen bu duygudan kurtulmaya çalışırdı. Daha sonra ise yerel bir mafya ile iletişime geçer.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      5.5   73

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Film izle - Full HD Film izle - 4K Film izle