Büyük Savaşçı – Medieval 2022 Film izle – FullfilmiizleHD
 1. Büyük Savaşçı – Medieval

  Büyük Savaşçı – Medieval

  Ultra Hd Dublaj

  14. yüzyılda geçen bir kahramanlık hikayesini konu alan 4k film formatındaki Medieval, Çek tarihinin en önemli figürlerinden biri olan Jan Zizka’yı merkezine alıyor. Günün birinde adamlarıyla birlikte yolu bir kadın varisle kesişen Zizka, halkının eşitliği için kendi kralıyla bir savaş başlatacaktır. Petr Jákl tarafından yönetilen bu yüksek tempolu filmin senaryosu ise Marek Dones, Petr Jákl ve Petr Jakl Sr. gibi isimler üstleniyor. Çek Cumhuriyeti imzalı olan 2022 yapımı film, aksiyon; dram ve tarih türlerinde sinemaseverlerin karşısına çıkıyor. IMDB’den 6.5 gibi gayet başarılı bir puan elde eden filmin oyuncu kadrosunda ise Ben Foster, Michael Caine, Til Schweiger, William Moseley, Matthew Goode, Sophie Lowe, Karel Roden ve Roland Moller gibi isimler bulunuyor.
  14. yüzyılda Roma İmparatorluğu’nun ve Bohemya’nın başında olan 4. Wenceslaus için işler son zamanlarda hiç de yolunda gitmemektedir. Babası 4. Charles’ten tahtı devralmasının ardından yönetim konusunda babası kadar başarılı olamaması ve bu zayıf yönetim şekli nedeniyle her geçen gün krallık daha da güç kaybetmektedir. Kraldan sonra ülkedeki en güçlü soylulardan biri olan Rosenberg’li Henry III, ülkenin bu zayıf durumundan yararlanarak; kendisinden düşük soyluların mülklerini birer birer ele geçirmeye başlamıştır. Ta ki biri bu duruma karşı çıkmaya başlayana kadar.
  Hem bir şövalye, hem bir paralı asker hem de gelecekte Hussite ordusunun başına geçecek olan Jan Zizka, Henry III’ün neredeyse tüm ailesini katletmesinin ardından ondan intikam almak için her şeyi yapmaya hazırdır. Bu sırada Henry’nin nişanlısı Katherine, beklenmedik bir şekilde Zizka’ya aşık olur ve ona bu intikam yolculuğunda yardım etmeye karar verir. Son derece gizli bir belge olan Lordlar Birliği anlaşmasını Zizka’ya veren Katherine, tüm komplonun ortaya çıkmasına neden olur. Bu olayın ardından Zizka, son derece zorlu bir seçim yapmak zorunda kalacaktır. Ya krallıkta yüksek bir konuma gelerek adalet arayışından vazgeçecek ya da bu savaşına tek başına devam edecektir.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      7.1   147

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Film izle - Full HD Film izle - 4K Film izle