Canavar – Beast Film izle – FullfilmiizleHD
 1. Canavar – Beast

  Canavar – Beast

  4K Dublaj  Beast, eleştirmenlerce beğenilen film yapımcısı Baltasar Kormákur tarafından yönetilen, merakla beklenen bir 2022 Amerikan hayatta kalma aksiyon korku filmidir. Filmin senaryosu, Jaime Primak Sullivan'ın bir öyküsünü heyecan verici ve merak uyandıran bir senaryoya ustaca uyarlayan yetenekli Ryan Engle tarafından yazıldı. Filmde, her biri güçlü ve incelikli performanslar sergileyen Idris Elba, Iyana Halley, Leah Sava Jeffries ve Sharlto Copley rol alıyor.
  4k formatındaki filmin konusu, dul bir baba ve iki genç kızının Güney Afrika'daki bir av bölgesine yaptığı geziyi konu alıyor. Ancak vahşi, yırtıcı ve insan öldüren bir aslan tarafından takip edilip saldırıya uğradıklarında tatilleri korkunç bir hal alır. Martin, ailesini avlanma rezervinin özel alanlarında ustalıkla yönlendiriyordu, onları dikkate değer bir aslan sürüsüyle tanıştırdı ve yaralı olan aslanı gösterdi. Seyahat sırasında bir Tsonga topluluğunu ziyaret ettiklerinde, nüfusun çoğunun trajik bir şekilde vefat ettiğini görünce harap oldular. Martin hızla, saldırgan ve insan öldüren bir aslanın sorumlu olduğu sonucuna vardı ve bulgularını bildirmek için geri dönüşe koyuldu. Nate ne yazık ki yolda yaralı bir Tsonga üyesi ile karşılaştı ancak tüm çabalarına rağmen onu kurtaramadı. Martin cesurca aslanın izini sürdü ama ne yazık ki bu süreçte zorluklar ile karşılaştı. Aslan o esnada arabada ustalıkla siper alan Nate'i pusuya düşürdü. Meredith kaçarken aracı ustaca sürdü ama ne yazık ki bir ağaca çarptılar ve mahsur kaldılar…
  Beast, 19 Ağustos 2022'de Amerika Birleşik Devletleri'nde vizyona girdi ve Universal Pictures tarafından yapımı üstlenildi. Çıkışından itibaren hem izleyiciler hem de eleştirmenler arasında çokça konuşulmaya başlandı. Filmin 36 milyon dolarlık bir bütçeyle dünya çapında önemli miktarda seyirci kazanması bekleniyordu ve öyle de oldu. Eleştirmenlerden olumlu eleştiriler aldı. Filmin müzikleri ödüllü Steven Price tarafından bestelendi ve zaten yoğun ve gerilimli olan atmosfere yenileri eklenmiş oldu. Genel olarak Beast, hayatta kalma aksiyonu ve korku hayranları için mutlaka izlenmesi gereken bir film olarak göze çarpmakta.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      6.9   83

Background
 • Tek Part
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Film izle - Full HD Film izle - 4K Film izle