Çılgın Kuşlar (Crazy Birds) 2022 Film izle – FullfilmiizleHD
 1. Çılgın Kuşlar (Crazy Birds)

  Çılgın Kuşlar (Crazy Birds)

  1080P Dublaj

  Orijinal adı Crazy Birds olan Çılgın Kuşlar, son derece eğlenceli bir hikayeyi sinemaseverlerin karşısına çıkarıyor. Bu keyifli 4k formatlı animasyon filminde, Fernville’e ilkbaharın gelmesinin ardından adada yaşayan tüm hayvanların kısa süre sonra gerçekleşecek şarkı yarışmasına hazırlanmaları konu alınıyor. Birbirinden eğlenceli anlar yaşayacak olan yarışmacılar, bir türlü adanın müzik gurusuna kendilerini beğendirmeyi başaramayacaklardır. Amerika Birleşik Devletleri yapımı olan bu filmin yönetmenlik koltuğunda James Snider otururken, dublajlı filmin senaristliğini ise BC Furtney üstleniyor. İlk olarak 24 Haziran 2022 tarihinde beyazperdeyle buluşan yapım, IMDB’den ise 3.2 puan alıyor. Animasyon türünde karşımıza çıkan yapımın seslendirme kadrosunda ise Thomas Freeley, Maria Petrano, Jacob Whiteshed ve Tina Shuster bulunuyor. 73 dakikalık süresiyle son derece keyifli bir film seyri vaat eden animasyon yapımının hikayesi ise şöyle gelişiyor…
  Fernville Adası’nda her yıl ilkbahar geldiğinde, ada sakinlerinin şarkı yeteneklerini gösterebilmek için keyifli bir yarışma düzenlemeleri; artık ada için bir gelenek haline gelmiştir. Bu sefer de yılın ilkbahar zamanı gelmiş ve tüm adayı büyük bir heyecan kaplamıştır. Adanın müzik gurusu Marlon Pintop yarışmacıları birer birer incelerken, bu sırada Birds Marshall ve Mimi son hızla yarışmaya hazırlanmaktadır. Ancak yarışmaya böylesine hırslı hazırlanan hayvanlar Birds Marshall ve Mimi değildir. Tüm orman hayvanları, bu yarışmaya büyük bir ciddiyetle hazırlanmakta ve diğer rakiplerini eleyerek büyük ödüle ulaşmanın hayallerini kurmaktadır. Ancak bu yarışmayı kazanmak, kimsenin beklediği kadar kolay olmayacaktır.
  Çünkü yarışmacılar, bir yandan rakipleriyle mücadele etmeye çalışacak; diğer yandan da hiçbir şekilde tatmin olmayan Marlon Pintop’a kendilerini beğendirmeye çalışacaklardır. Yarışmanın tüm bu zorluklarının yanında gerçekleştirilecek şovun favorilerinden biri olan Birds Marshall ve Mimi’in, birçok kişi tarafından yarışmayı açık ara farkla kazanacakları düşünülmektedir. Ancak bu yarışmayı kazanmak, ne Birds Marshall ve Mimi’in; ne de izleyicilerin beklediği kadar kolay olmayacaktır. Çünkü adanın müzik gurusu Marlon Pintop’a bir şey beğendirmek neredeyse imkansızdır.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      88

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Film izle - Full HD Film izle - 4K Film izle