Diorama 2022 Film izle – FullfilmiizleHD
 1. Diorama

  Diorama

  1080P Dublaj

  Frida ve Björn isimli uzun yıllardır birlikte olan bir çifti merkezine alan Diorama, son yıllarda beyazperdeyle buluşan en sıradışı romantik yapımlardan biri olarak sinemaseverlerin karşısına çıkıyor. İzlemesi zaman zaman keyifli, zaman zaman da oldukça dramatik olan bu yapım; bir yandan çiftin birbirlerine karşı olan hissiyatlarını izleyiciye aktarırken diğer yandan da bu hissiyatların zamanla nasıl kaybolduğunu bilimsel bir bakış açısıyla sunmayı başarıyor. 1 Saat 40 dakikalık süresiyle sinemaseverleri bir an bile sıkmayan bu yapımın yönetmenliğini ve senaristliğini Tuva Novotny üstleniyor. İlk gösterimini 6 Eylül 2022 tarihinde yapan Norveç ve İsveç ortak yapımı olan film, IMDB’den de 5.1 puan alıyor. Oyuncu kadrosunda ise Claes Bang, Gustav Lindh, David Dencik, Pia Tjelta, Sverrir Gudnason, Marika Lagercrantz, Gunnel Fred, Sara Shirpey, Shanti Roney ve Linda Santiago gibi isimlerin bulunduğu yapımın hikayesi ise şöyle gelişiyor…
  Orta yaşlarda iki insan olan Frida (Pia Tjeltja) ve Björn (David Dencik) yıllardır birlikte olan ve bu birlikteliklerinde birbirlerini asla yalnız bırakmayan bir çifttir. Birbirlerine karşı hissettikleri duygular gençlik yıllarında delicesine olan bu iki aşık, son zamanlarda zorlu bir sürecin içerisine girmiştir. Çift, uzun süre önce hayatlarını birleştirmeye karar vererek evlenmiş; aynı zamanda üç çocuğa sahip oldukları mutlu bir aile kurmuşlardır. Fakat çift, bu mutlu aileyi kurmanın bedelini; aralarındaki büyük romantizmi feda ederek ödemişlerdir.
  Bir süre önce günlük hayatlarında yaptıkları şeyler tamamen ayrılmış olan, birbirleriyle geçirdikleri vakit bile gözle görülebilir bir şekilde azalmış olan bu çift; olup bitenin tamamen farkına varmıştır. Onca yıllık birlikteliklerinde aralarındaki aşkın hiçbir zaman bitmeyeceğini düşünen çift, artık aralarındaki kimyayı yavaş yavaş kaybetmeye başlamıştır. Tüm bunların farkında olan ve bu konu hakkında birbirleriyle konuşan Frida ve Björn, aynı zamanda bu duruma birçok kez çözüm bulmaya çalışmıştır. Ancak bu denemeler, ikiliye yeni kırgınlıklardan başka hiçbir şey getirmemiştir.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      6.1   112

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Film izle - Full HD Film izle - 4K Film izle