Diriliş (The Revenant) 2015 Film izle – FullfilmiizleHD
 1. Diriliş (The Revenant)

  Diriliş (The Revenant)

  4K Dublaj

  The Revenant, Film, Hugh Glass'ın (Leonardo DiCaprio) oğlu Hawk (Forrest Goodluck) ile Hint dilinde konuşmasıyla başlar ve ona korkmasına ve sıkıntısının bitmesini istemesine rağmen, nefes alabildiği sürece savaşması gerektiğini söyler. Glass'ın sesini duyduğumuzda, Glass'ın karısı ve oğluyla birlikte görüntülerini, evinin ateşe verildiğini ve karısını kollarında tuttuğunu görüyoruz.Glass ve Hawk, vahşi yaşamı takip ederken av partilerinden diğer erkeklerle birlikte bir nehirde yürüyorlar. Diğer kürk avcılarıyla birlikte bir yerleşim yerinde yaşıyorlar. Kaptanları Andrew Henry (Domhnall Gleeson) tarafından yönetiliyorlar. Gruplarından bir adam yerleşime girer ve sırtında bir okla öne doğru çöker. Başka bir adam boynundan okla vurulur ve kamp ateşine düşer. Av partisi, Arikara Kızılderililerinden oluşan bir kabile tarafından saldırıya uğrar. Adamlar tüfekleriyle karşılık veriyorlar. Glass saldırıya uğrar ve neredeyse boğularak ölür, ancak adamlarından biri onu kurtarır. Hayatta kalan adamlar, kaçmak için kürklerini ve malzemelerini bir tekneye doğru toplarlar.Kızılderililerin, şefin kızı Powaqa'yı aradıkları, av partisindeki adamlardan birinin onu almış olabileceğini düşündükleri öğrenildi.Adamlar yeni bir çözüm ararlar. Hawk, John Fitzgerald (Tom Hardy) tarafından ırkı için düşmanlaştırılır (Hawk, annesinin tarafında yarı Kızılderilidir), ancak Glass hızla oğlunu savunur ve Fitzgerald'a karşı misilleme yapmamasını söyler.

  Diriliş, Cam daha sonra ormandaki partiden ayrılır. Bir boz ayı ve yavrusu ile karşılaşır ve hızla daha büyük ayı tarafından saldırıya uğrar. Ayı pençeleri ve Glass'ı ısırır, Glass kendini savunmaya çalışırken onu etrafa fırlatır. Ayıya ateş etmeyi başarır, ama onu öldürmez. Tekrar saldırır ve Glass bıçağını alır ve ikisi de bir tepeden aşağı yuvarlanırken bıçaklayarak öldürür. Adamlar daha sonra Glass'ı bulur ve derin yaralarına bakmaya çalışırlar. Kızılderililer Powaqa'yı aramaya devam ediyorlar. Fransız kürk tüccarlarına rastlarlar ve atları için ticaret yapmaya çalışırlar, ancak o partideki erkekler atlarından vazgeçmeyi reddederler.Av grubundaki adamlar Glass'ı derme çatma bir sedyede taşırlar, ama o sadece onları yavaşlatır. Onu bir tepeye çıkarmaya çalışırlar, sadece diğer adamları kaydırıp aşağı indirmesi için. Fitzgerald, sadece Glass'ı öldürmeleri ve onu sefaletinden kurtarmaları gerektiğini öne sürer. Henry, Glass'ın gözlerini kapatır ve neredeyse kafasından vurur, ama bunu yapmak için kendini getiremez. Henry, Glass ile geride kalabilecek herkese ödeme teklif ediyor. Hawk ve Jim Bridger (Will Poulter) gönüllü olurlar, ancak Fitzgerald kendilerinin ve Glass'ın ölme ihtimalinin yüksek olduğuna işaret eder. Henry, ödeme teklifini yükseltir, böylece Fitzgerald bile Glass'ın süresi dolana kadar onlarla kalmaya karar verir. Glass hala büyük acı çekiyor ve karısının ve evinin yakıldığı günün vizyonlarını görmeye devam ediyor.

  Fitzgerald, Glass ile bir an yalnız kalır ve onu sefaletinden kurtarmasına izin vermeye ikna eder, böylece Hawk da dahil olmak üzere başka hiç kimse yavaşlamaz veya ölmeyi beklemez. Glass aynı fikirde yanıp söner ve Fitzgerald onu boğmaya başlar. Hawk ortaya çıkar ve Fitzgerald'ın babasını kasten öldürdüğünü düşünür. Hawk, yardım için Bridger'ı aramaya başlar ve Fitzgerald ile adamın Hawk'ı karnından bıçakladığı ve ardından Glass'ın çaresizce izlerken ölmesi için kanamasına izin verdiği bir mücadeleye yol açar. Fitzgerald, Hawk'ın vücudundan kurtulur ve Bridger'a nereye gittiğini bilmediğini söyler. O gecenin ilerleyen saatlerinde Fitzgerald, Bridger'ı dere kenarında Ree Kızılderililerini gördüğünü iddia ettiği için onunla devam etmeye çağırır. Zaten Glass için bir mezar kazmış olan Fitzgerald, onu zorla deliğe sürükler ve Bridger'ın isteksizce izin verdiği gibi onu bir toprak yığınının altına gömer.

  2018 yılı bilim kurgu, dram, aksiyon filmleri arasında yer alan Diriliş - The Revenant 2015 filmini hd kalitede full izleyin.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      7.5   190

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Film izle - Full HD Film izle - 4K Film izle