Dual Film izle – FullfilmiizleHD
 1. Dual

  Dual

  1080P Dublaj

  Sarah henüz hayatının erken dönemlerindeki genç bir kadın olsa da son zamanlarda kendisini iyi hissetmemektedir. Bu yüzden de doktora gitmeye karar veren Sarah içinde kötü bir şey olacağına dair olan korkusunu bastırıp doktora gittiğinde ve gereken testler yapıldığında çok korkunç bir hastalığın da pençesinde olduğunu öğrenir. Sarah korkunç bir hastalığa yakalanmıştır ve işin aslı da Sarah’ın yaşamak için sadece bir yılı vardır. Bunu öğrenen Sarah ne yapacağını bilemez haldedir.
  Sarah’nın ölümü kesinleşmiştir ve bir yıl gibi bir süresi vardır. Ailesini geride bırakacağını bilen Sarah bu duruma dayanamaz ve ölümünden sonra ailesinin acı çekmemesi için kendisini klonlatmaya karar verir. Sarah klonu ile tanıştığında onunla dost olmaya çalışır ancak bu sırada Sarah farklı hissetmeye başlamıştır. Yeniden doktora giden Sarah asla inanamayacağı bir haber alır. Bu haber ise Sarah’ın hastalığının bir şekilde iyileştiğidir. Fakat Sarah şimdi bambaşka bir sorunla karşı karşıyadır. Yasalara göre Sarah klonunun hayatına öylece son veremez ve yasalar gereği klonu ile ölümüne dövüşmesi gereklidir. Bu ölümüne dövüşte sağ kalan taraf ise yaşamaya devam edebilecektir ve yasalar ona dokunamayacaktır.
  Türkçe dublajı da hazır edilip üzerine de 4k film formatı yapılan Dual isimli bilim kurgu ve gerilim filminde Riley Stearns yapımın hem yönetmen hem de senarist koltuğundaki isimdir. Oldukça yakın bir gelecekte hem de imkânsız olmayan bir kurguya dayanan bu muhteşem filmde Karen Gillan ile Aaron Paul ve de Beulah Koale isimleri de yapımın başrol oyuncu kadrosunu oluşturan tanıdık simalardır. Sarah klonu dahi olsa neden başka bir canı kendinden üstün tutmaya karar vermiştir? Bir zamanlar klonuna deli gibi ihtiyacı olan Sarah neden onu sırtını dönmüştür? Hastalığının tamamen iyileştiğini düşünen Sarah hastalığının yeniden ortaya çıkabileceğini neden hesaba hiç katmamaktadır? İnanılmaz bir ahlaki karar vermeye sürükleyen bu filmde acaba kazanan taraf klon mu yoksa Sarah mı olmalıdır?
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      6.1   111

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Film izle - Full HD Film izle - 4K Film izle