Dünyanın En Şanslı Kızı – Luckiest Girl Alive 2022 Film izle – FullfilmiizleHD
 1. Dünyanın En Şanslı Kızı – Luckiest Girl Alive

  Dünyanın En Şanslı Kızı – Luckiest Girl Alive

  Ultra Hd Dublaj

  Ani muhteşem bir hayata sahip olan hırslı ve başarılı genç bir kadındır. Ani, New york’da rüya gibi bir hayat yaşamaktadır ve bu daha sahip olacaklarının henüz başıdır. Çünkü Ani, ünlü bir derginin CEO’su olmak üzeredir ve bu da yetmezmiş gibi oldukça yakışıklı ve çok zengin bir aileden gelen Luke ile evlenmek üzeredir. Ani artık hayatında istediği her şeye sahip olmanın eşiğindedir ancak Ani hiç beklemediği bir anda geçmişinin karanlık sesini ensesinde hissettiğinde hiçbir şeyin aynı kalmayacağını da tahmin etmiştir…
  New York’un prestijli dergilerinden birinde genel müdür olmak için gün sayan Ani adındaki genç kadının hayatı neredeyse modern peri masallarını aratmayacak niteliktedir. Ancak Ani için işindeki başarıdan çok âşık olduğu ve bölgenin sayılı zengin ailelerinden birinin oğlu olan Luke ile yakında olacak düğünü çok daha önemlidir. Çünkü bu Ani için hayatını en üst seviyeye çıkarmanın en kestirme ve hızlı yoludur.
  Her şey çok güzel ilerlemektedir ve Ani en mutlu günleri için adeta saati takip etmektedir. Ancak ani karşısında bir gazeteciyi gördüğünde şaşkınlığını gizleyemez ve daha da kötüsü bu gazeteci Ani’ye geçmişine gömdüğü ve bir daha düşünmek dahi istemediği bir olay hakkında sorular sorduğunda Ani için fırtına kaçınılmaz olur. Şimdi ise genç kadın yeniden Brentley Okulunda çok uzun bir süre önce yaşadığı ve asla hatırlamak istemediği bir olayla yeniden yüzleşmek zorundadır.
  Türkçe dublajı ile Dünyanın En Şanslı Kızı ismini alan ve 4k film formatıyla da sitemizde siz değerli takipçilerimiz için hazırlamış olduğumuz filmde Mike Barker filmin yönetmen koltuğunda yer alırken, Jessica Knoll ise filmin senarist köşesinde yer almaktadır. Gizem ve gerili drama ile buluşturan ve orijinal adı da Luckiest Girl Alive olan filmde Mila Kunis ile Chiara Aurelia ve de Finn Wittrock isimleri de filmin başrol oyuncu kadrosundaki simalardır.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      6.6   111

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Film izle - Full HD Film izle - 4K Film izle