Eşek Kral (The Donkey King) Film izle – FullfilmiizleHD
 1. Eşek Kral (The Donkey King)

  Eşek Kral (The Donkey King)

  1080P Dublaj

  Her saniyesi birbirinden eğlenceli bir animasyon filmi olan Eşek Kral, hayalperest bir eşek olan Mangu’yu merkezine alıyor. Günün birinde hiç beklenmedik bir teklif alan Mangu, kısa süre sonra kral olabileceğini öğrenir. Her ne kadar kral olmak için hevesli olsa da Mangu, kısa süre sonra kendisini büyük bir komplonun içerisinde bulacaktır. İlk olarak 20 Aralık 2019 tarihinde sinemaseverlerle buluşan bu eğlenceli filmin yönetmenlik koltuğunda Aziz Jindani otururken, 4k filmin senaristliğini ise Aziz Jindani ve Kamran Khimani üstleniyor. Animasyon, komedi ve aile türlerinde karşımıza çıkan yapım; IMDB’den de 6.2 puan alıyor. Filmin seslendirme kadrosunda ise Afzal Khan, Hina Dilpazeer, Ghulam Mohiuddin, Adeel Hashmi, Faisa Qureshi ve Salman Saqib Sheikh gibi isimler bulunuyor.
  Hayatı boyunca günün birinde zengin ve şöhret sahibi olabilmenin hayallerini kuran bir eşek olan Mangu, çevresi tarafından hayalperest biri olarak tanınmaktadır. Mangu’un amcası olan Pehelwan Chacha, her ne kadar Mangu’nun hayallerinin imkansız olduğunu söylese de; babası Changu’un ruhu zaman zaman ona kendisini göstererek hayallerinden vazgeçmemesini söylemektedir. Yaşadığı Büyük Kediler tarafından yönetilmekte olan Mangu ve halkı, zaman zaman kendilerini yönetenlere karşı protestolar düzenlese de; bu protestolar hiçbir işe yaramamaktadır. Günün birinde Mangu, son derece kurnaz bir kral danışmanı olan Bayan Fitna ile tanışır.
  Bu sırada artık yaşlandığı için tahtı devredeceği bir veliaht arayan Kral Badshah Khan, Fitna’ya tacı beceriksiz bir çocuk olan Shehzada Khan’a bırakacağını söyler. Bunun ardından Bayan Fitna, hayvanların propaganda yapmasını sağlayarak; kralı başka bir veliaht seçmeye ikna eder. Bu sırada kısa süre önce karşılaştığı Mangu’yu hatırlayan Bayan Fitna, onun kolayca etkileyebileceği; saf bir eşek olması nedeniyle kralın yerine geçmeyi ona teklif eder. Bunun ardından teklifi kabul eden Mangu, kısa süre içerisinde aynı haylini kurduğu gibi sarayda lüks bir hayat yaşamaya başlar. Ancak kısa süre sonra Mangu, aslında hain bir planın başrolünde oynadığını fark edecektir.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      5.5   99

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Film izle - Full HD Film izle - 4K Film izle