Evdekiler (The Owners) 2020 Film izle – FullfilmiizleHD
 1. Evdekiler (The Owners)

  Evdekiler (The Owners)

  1080P Dublaj

  Film bir grup arkadaşın gözlerine bir evi kestirmesiyle başlar. Daha sonra bu arkadaş grubu eve girmeyi ve sadece düşüncede olan para dolu kasayı boşaltmayı amaçlamaktadır. Ev sahipleri yaşlı bir çift olduğunu gören arkadaş grubu işin iyice kolay olduğunu düşünür ve artık eve dalmaya hazırdırlar. İlk başta garip ve terkedilmiş gibi görünen bu evin içine dalan bir grup genç beklemedikleri bir manzara ile karşılaşırlar. Kocaman bir arazinin ve ıssızlığın ortasındaki ev her şeyden daha sakin dururken gençler eve girdiklerinde içinin para dolu olduğunu düşündükleri bir kasa bulduklarında köşeyi döndüklerini sanarlar. Gençler ev sahiplerinin eve gelmeyeceklerini düşünerek rahatça takılmaktadır. Fakat bundan sadece birkaç dakika sonra ev sahipleri yaşlı bir çift güle oynaya eve girdiklerinde tüm evin dağınık oluğunu fark eder ve bir şeylerin döndüğünü anlarlar.
  Grubun tüm planı alt üst olduğundan bundan sonrasını artık doğaçlama olarak yaparak devam etmek zorunda kaldıklarında her şey çok daha zor bir hal alır. Gençler öncelikle yaşlı oldukları çifti bir sandalyeye bağlar ve kasanın şifresini öğrenmek ister. Fakat kasanın şifresini söylemeyen yaşlı çifte işkence etmeye karar verdiklerinde beklenmedik bir şey olur ve gruptan biri yakalanır. Tedavi etmeleri için doktor çifti çözmeleri gerektiğine karar veren gençler bundan sonra olacaklardan tamamen habersizdir. Daha sonra çocuğu tedavi etmek için çözdükleri yaşlı çift tüm kapıları kilitler ve evde artık bir savaş başlar. Yaşlılar ve gençler arasındaki savaş devam ederken sarı saçlı bir kız kendince çıkış yolu bulmaya kararlıdır. Fakat en sonunda öğrendiği tek şey buradan sağ salim çıkmak istiyorsa bunun yolu kaçmak değil savaşmaktır.
  4k formatındaki The Owners filmi özellikle yetenekli kadrosu ile de dikkat çekmektedir. Game of Thrones dizisinden aşina olunan Maisie Williams dizinin başrol oyuncusudur ve film 2020 yılında Julies Berg tarafından yönetilerek piyasaya çıkmıştır. Filmin yaşlı çiftini ise Sylvester McCoy ve Rita Tushingham canladırmışlardır.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      5.7   116

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Film izle - Full HD Film izle - 4K Film izle