Fabelmanlar – The Fabelmans Film izle – FullfilmiizleHD
 1. Fabelmanlar – The Fabelmans

  Fabelmanlar – The Fabelmans

  1080P Fragman

  Genç Fabelman, ( Steven Spielberg'ün gençliği) sinemada gördüğü sahnenin aynısını çekmek istemesiyle başlıyor mücadeleye. Oyuncu kadrosu kız kardeşleri, arkadaşları, ana-babası ve aile dostu Bernie. Maddi bir beklenti yok tabi ama çokça emek veriyor, yeteneği ve tutkusuyla etkileyici olmak için uğraşırken bir sırrı da buluyor. Bizim için aslında malumun ilanı oluyor tabi. Sonra farklı bir okulda ikinci kısım başlıyor.

  Genç yönetmen gelişmeye devam ededursun, özellikle babadan çok etkilendim. İşini, çocuklarını, en çok da eşini seviyor. Her durumda eşinin mutlu olması onun için en önemlisi. Çaresizliği bile olgunlukla karşılıyor, bu büyük sevgiden dolayı. Bu noktada aşk ikiye ayrılıyor işte :
  Aşk fedakarlık yapacak kadar çok sevmek mi?
  Yoksa bencillik yapacak kadar çok sevmek mi?
  Oğlu da bu sevgi dolu babadan nasibini alıyor. Şimdiye kadar maddi manevi yanında olduğu kadar, bundan sonra da oğlunun her kararının yanında.
  Filmi beğendim. Süre uzun olmasına rağmen baştan sona ilgiyle izledim. Filmin içindeki filmlere çok emek verildiği de belli. Spielberg'de zaten söylemiş, gençliğinde çektiği bu filmleri yeniden çekmek çok zahmetli oldu diye.
  Sadece finali sönük buldum, bu kısımda ünlü yönetmen David Lynch oynamasına rağmen. Aslında filmin finali okulun düzenlediği gece izlenen film ve sonrası diyebiliriz. Orası çok iyiydi. Sinema dünyasının bir parçası haline gelen manipülasyonun açık bir örneğini gördük.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      8.0   62

  •  Tür: Dram , Yabancı
  •  Orjinal Adı: The Fabelmans
  •  Süre: 151 Dakika
  •  Ülke::
Background
 • Fragman
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Film izle - Full HD Film izle - 4K Film izle