Filler Aşkına 2022 Film izle – FullfilmiizleHD
 1. Filler Aşkına

  Filler Aşkına

  4K Dublaj

  40 dakikalık kısa bir süreye sahip olmasına rağmen siz değerli ziyaretçilerimizin her saniyesini büyük bir merakla izleyebileceğiniz bir film olan The Elephant Whisperers, günün birinde karşılaştıkları mucizevi bir durumun ardından hayatları değişen Bomman ve Bellie isimli bir çifti merkezine alıyor. Bir gün Raghu isimli öksüz bir file bakmaya karar veren bu çiftin hayatı, artık asla eskisi gibi olmayacaktır. İlk gösterimini 8 Aralık 2022 tarihinde yapan 4k bir film olan The Elephant Whisperers, kalplerimizi ısıtacak hikayesiyle birlikte gerçekten de izleyenleri büyülemeyi başarıyor. Yönetmenlik koltuğunda Kartiki Gonsalves’in oturduğu bu keyif dolu yapım, belgesel ve kısa metraj türlerinde izleyicilerinin karşısına çıkarıyor. Her saniyesinde birbirinden büyülü görüntülere tanık olacağınız bu yapım, IMDB’den de tam 8.3 puan almayı başarıyor.
  Hindistan’da yaşayan yerli bir çift olan Bomman ve Bellie, zor olsa da hayatlarını sürdürmektedir. Bir aradayken fazlasıyla mutlu olan ve birbirlerine deli gibi aşık olan bu çift, her ne kadar bu zamana kadar bir çocuk sahibi olmasalar da; günün birinde karşılarına çıkan mucizevi bir durumla birlikte genç çift, biraz sıradışı da olsa bir evlat sahibi olacaktır. Kısa süre önce anne ve babasını kaybetmiş, yetim kalan Raghu isimli bir filin bakımını üstlenmeye karar veren Bomman ve Bellie; bu dünyalar güzeli fili görür görmez ona aşık olur.
  Bu sevimli filin bakımını üstlenmelerinin ardından hayatlarını tamamen Raghu’ya adayan Bomman ve Bellie, her geçen gün gözlerinin önünde büyümekte olan bu fil sayesinde hayata karşı adeta bir kez daha tutunan genç çift; tüm varlıklarını bu filin bakımını sağlamak için harcamaya başlamıştır. Raghu sayesinde Güney Hindistan’ın vahşi doğası nedeniyle büyülenen Bomman ve Bellie’in hayatı, artık sadece Raghu olmuştur. The Elephant Whisperers isimli bu yapım, bir yandan Güney Hindistan’ın büyüleyici vahşi bölgelerini; diğer yandan da bu bölgeleri hayvanlarla birlikte paylaşmakta olan insanların hikayesini anlatıyor.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      6.8   65

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Film izle - Full HD Film izle - 4K Film izle