Gerisayım – Countdown 2016 Film izle – FullfilmiizleHD
 1. Gerisayım – Countdown

  Gerisayım – Countdown

  1080P Dublaj

  İlk gösterimini 5 Nisan 2016 tarihinde yapan ve sitemizde Türkçe dublajı da bulunan Countdown, ölen oğlunun halen yasını tutmakta olan Ray Thompson isimli bir polisi merkezine alıyor. Günün birinde psikopat bir adamın küçük bir çocuğu kaçırdığını ve çocuğun her tarafını bombayla kapladığını öğrenen Ray, bu küçük çocuğun hayatını kurtarabilmeyi kendisine görev edinecek ve bunun ardından zamana karşı savaşacaktır. Amerika Birleşik Devletleri yapımı olan bu filmin yönetmenlik koltuğunda John Stockwell otururken, 4k filmin senaryosu ise Michael Finch ve Richard Wenk’in imzasını taşıyor. Aksiyon, suç ve gizem türlerinde sinemaseverlerin karşısına çıkan yapım; IMDB’den de 4.7 puan almayı başarıyor. Oyuncu kadrosunda Nic Nemeth, Glenn Jacobs, Katharine Isabelle, Josh Blacker, Alexander Kalugin Michael Kopsa, Alan O’Silva ve Catherine Lough Haggquist gibi isimlerin bulunduğu filmin hikayesi ise şöyle ilerliyor…
  Bir narkotik polisi olan Ray Thompson (Dolph Ziggler), bir süre önce yaşadığı trajik bir olayın ardından görevini bırakmak zorunda kalmıştır. Oğlunun ölümü nedeniyle hayatı paramparça olan Roy, bir süredir oğlunun yasını tutmakta ve hayatına hiçbir şekilde devam edememektedir. Ancak aradan geçen bir sürenin ardından Roy, başka çaresi olmadığını düşündüğünden; en sevdiği şeyi yapmaya devam eder ve yeniden görevinin başına geçer. Bir gün tren istasyonunda bir paketle karşılaşan Roy, paketi açtıktan kısa bir süre sonra son derece beklenmedik bir şeyle karşılaşır. Paket, psikopat bir adamın küçük bir çocuğu rehin aldığını göstermektedir.
  Ancak bu psikopat adam, çocuğu sadece rehin almakla kalmamış; aynı zamanda onun her yerine bomba düzeneği kurmuştur. Bunun ardından Roy, Teğmen Cronin tarafından; psikopat saldırganın istediği iki milyon fidyeyi teslim etmekle görevlendirilir. Ancak takas sırasında planların bozulmasıyla birlikte Roy, bu saldırganı vurur ve onun ölümüne neden olur. Çocuğun üstündeki bombalarla bir başına kalan Roy, bir yandan Julia Baker isimli bir ajanla işbirliği yapacak; diğer yandan da zamana karşı zorlu bir mücadele verecektir.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      4.9   109

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Film izle - Full HD Film izle - 4K Film izle