Gün Batımı (Sundown) Film izle – FullfilmiizleHD
 1. Gün Batımı (Sundown)

  Gün Batımı (Sundown)

  1080P Dublaj

  Sundown, Acapulco’da tatil yapan zengin bir aileyi merkezine alıyor. Başlarda bu lüks tatil neredeyse mükemmel gitse de, kısa süre sonra ailenin aldığı bir haber onların huzurunu kaçırmak üzeredir. Aldıkları bu haberin ardından aile içindeki gerginlikler, hiç olmadığı kadar tırmanacaktır. Yönetmenliğini ve senaristliğini Michel Franco’un yaptığı bu yapım, dram türünde sinemaseverlerin karşısına çıkıyor. IMDB’den 6.4 puan almayı başaran 4k formattaki filmin oyuncu kadrosunda ise Tim Roth, Charlotte Gainsbourg, Iazua Larios, Henry Goodman, Albertine Kotting, Samuel Bottomley ve Jesus Godinez gibi isimler bulunuyor.
  Londra’da yaşayan bir adam olan Neil Bennett (Tim Roth), günün birinde kız kardeşi Alice (Charlotte Gainsbourg) ve onun iki çocuğu Colin (Samuel Bottomley) ile Alex (Albertine Kotting)’i yanlarına alarak Acapulco’ya tatile giderler. Burada birbirinden lüks restoranlara giden, lüks bir otelde kalan aile için her şey mükemmeldir. Alice, çocuklarıyla birlikte her yeni gün kendilerine çeşitli aktiviteler bulsa da; Neil bir türlü eğlenmemektedir. Günün birinde bir telefon alan Alice, annesinin aniden hastalandığını ve hastaneye kaldırıldığını öğrenir. Kısa süre içerisinde toplanarak eve dönmeye çalıştıkları sırada Alice, bir telefon daha alır ve bu sefer annesinin hayatını kaybettiğini öğrenir. Bu acı haberin ardından Alice paramparça olmuş olsa da, Neil olayı beklenmedik derecede sakin karşılar.
  Daha sonra ailenin havaalanına gelmelerinin ardından Neil, Alex’e pasaportunu otelde bırakması nedeniyle geri dönmesi gerektiğini söyler. Ancak pasaportu hakkında yalan söyleyen Neil’in asıl amacı, birkaç gün daha tek başına Acapulco'da kalabilmektir. Bu sırada daha farklı ve ucuz bir otele yerleşen Neil, her ne kadar Alice onun eve dönmesini istese de; Neil’in eve dönmeye pek de niyeti yoktur. Burada yaşayan Berenice isimli biriyle çıkmaya başlayan Neil, günün birinde otel odasına döndüğünde her şeyinin çalınmış olduğunu görse de; bu duruma karşı da hiçbir şey hissetmez. Bunun ardından Neil, başına geleceğini hayal bile edemeyeceği olaylarla karşılaşmak zorunda kalacaktır.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      6.2   55

Background
 • Tek Part
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Film izle - Full HD Film izle - 4K Film izle