Ata Demirer’in “Bursa Bülbülü” Filminden Fragman ve Yayın Tarihi! – FullfilmiizleHD

Ata Demirer’in “Bursa Bülbülü” Filminden Fragman ve Yayın Tarihi!

Ata Demirer’in “Bursa Bülbülü” Filminden Fragman ve Yayın Tarihi!

  17 Ocak 2023

  54 Okunma

Ata Demirer’in Disney+ ekranlarında seyirci ile buluşacak olan “Bursa Bülbülü” filminden ilk fragman ve yayın tarihi geldi!Ata Demirer’in çok beklenen “Bursa Bülbülü” filminden sonunda fragman ve yayın tarihi geldi. “Bursa Bülbülü” 13 Ocak 2023’te Disney+ kütüphanesine eklenecek. Çekimleri geçtiğimiz yaz aylarında Erdek ve Bursa'da yapılan filmin yönetmen koltuğunda Hakan Algül otururken ...

Ata Demirer’in Disney+ ekranlarında seyirci ile buluşacak olan “Bursa Bülbülü” filminden ilk fragman ve yayın tarihi geldi!

Ata Demirer’in çok beklenen “Bursa Bülbülü” filminden sonunda fragman ve yayın tarihi geldi. “Bursa Bülbülü” 13 Ocak 2023’te Disney+ kütüphanesine eklenecek. Çekimleri geçtiğimiz yaz aylarında Erdek ve Bursa’da yapılan filmin yönetmen koltuğunda Hakan Algül otururken senaryo Ata Demirer’e ait. “Bursa Bülbülü” filminin başrolünü de üstlenen Demirer’e Cem Gelinoğlu, Özge Özacar, Melek Baykal, Tarık Papuççuoğlu, Celil Nalçakan ve Toygan Avanoğlu gibi isimler eşlik ediyor.

“Bursa Bülbülü” filminin konusu ne?

Disney+ eKaynakkranlarında yayınalnacak “Bursa Bülbülü” filminin konusu ise şöyle:

Bir kaset çıkarmanın hayalini kuran Cengiz, Bursa’da bir çay bahçesinde şarkıcılık yapar. Fakat Taşkın ile tanışmasıyla hayatı bambaşka bir yola girer. Cengiz, Taşkın’ın kendisine kaset yapmada yardımcı olacağına inanaır. Bu sebeple de ağabeyinden borç alır. Ancak Cengiz bu süreçte kendisini, Taşkın ve Taşkın’ın kardeşi Arzu ile birlikte bir dizi talihsiz olayın içinde bulur.

Bursa Bülbülü film izle

Yorum Alanı
SON YORUMLAR
Film izle - Full HD Film izle - 4K Film izle