” Çığlık 6 ” Serisinin Orijinal Senaristi “Çığlık 6″yı Övgülere Boğdu! – FullfilmiizleHD

” Çığlık 6 ” Serisinin Orijinal Senaristi “Çığlık 6″yı Övgülere Boğdu!

” Çığlık 6 ” Serisinin Orijinal Senaristi “Çığlık 6″yı Övgülere Boğdu!

  18 Ocak 2023

  61 Okunma

Yeni filmde Ghostface New York'u ele geçirecek!10 Mart’ta vizyona girecek olan “Çığlık 6”, orijinal filmin yazarı Kevin Williamson’dan coşkulu övgüler aldı. Williamson, 1996 yapımı klasiğin ve devam filmlerinden “Çığlık 2” ile “Çığlık 4″ü senaryosunu kaleme aldıkran sonra baş yapımcı olarak korku serisine geri döndü.

2011 yılında sonra eren Wes Craven imzalı orijinal seri, geçen yıl vizyona giren “Scream” filmiyle yeniden devam etmeye başladı. Bu film seri için hem bir devam filmi hem de bir yenniden başlatma görevi üstlendi. “Çığlık 6” ise doğrudan bu filmde yaşanan olayların devamını anlatacak, Ghostface’in katliamından kurtulanları New York’ta takip edecek.

Hayalet maskeli katilin ilk kez Woodsboro dışına çıkacak olması, katliamın New York’a taşınacak olması büyük bir heyecan yaratmışken, Williamson filmi, kendisini diğer filmlerden ayırma yeteneğinden ötürü övüyor.

SyFy Wire ile konuşan senarist ve yapımcı, son bölümün bir “yeniden icat” gibi hissettirdiğini açıkladı ve bundan ne kadar keyif aldığını paylaştı. “6. Bölüm gibi hissettirmiyor” diyen Williamson, filmi “Yüzünde kocaman bir gülümsemeyle izlediğini” söyledi ve “Film yeni hissettiriyor, taze hissettiriyor, yeni bir film gibi hissettiriyor.” dedi.

Çığlık serisi, geçmişte Hollywood ve Ohio’ya da girmeyi göze almış olsa da, ağırlıklı olarak Kaliforniya’nın kurgusal Woodsboro kasabasında geçiyor. 6. filmi New York kadar büyük bir şehre yerleştirmek, tehlikenin her an ortalıkta olabileceğini gösteriyor ve bu kadar çok insan varken, büyük katilin kim olduğunu ortaya çıkarmak daha zor olabilir. “Çığlık 6” 10 Mart’ta sinemalarda!

Çığlık 6 – Scream 6 Filmi izle

Yorum Alanı
SON YORUMLAR
Film izle - Full HD Film izle - 4K Film izle