Nejat İşler’li “İyi Adamın 10 Günü” Filminden İlk Fragman! – FullfilmiizleHD

Nejat İşler’li “İyi Adamın 10 Günü” Filminden İlk Fragman!

Nejat İşler’li “İyi Adamın 10 Günü” Filminden İlk Fragman!

  18 Ocak 2023

  47 Okunma

Nejat İşler’in başrolünde yer aldığı Netflix filmi “İyi Adamın 10 Günü”nden ilk fragman!Netflix’te yayınlanacak olan “İyi Adamın 10 Günü” filminden ilk fragman geldi. Nejat İşler’in başrolünde yer aldığı yapım Mehmet Eroğlu'nun aynı adlı romanından uyarlama. Filmin yönetmenliğini Uluç Bayraktar üstlenirken, senaryosu ise Mehmet Eroğlu ve Damla Serim kaleminden.“İyi Adamın 10 Günü” fil...

Nejat İşler’in başrolünde yer aldığı Netflix filmi “İyi Adamın 10 Günü”nden ilk fragman!

Netflix’te yayınlanacak olan “İyi Adamın 10 Günü” filminden ilk fragman geldi. Nejat İşler’in başrolünde yer aldığı yapım Mehmet Eroğlu’nun aynı adlı romanından uyarlama. Filmin yönetmenliğini Uluç Bayraktar üstlenirken, senaryosu ise Mehmet Eroğlu ve Damla Serim kaleminden.

İyi Adamın 10 Günü” filminde, kötülüklerle dolu bir dünyada iyi adam olmak için çabalayan dedektif Sadık’ı izleyeceğiz. Sadık’ın zorlu bir vakayı çözmesi ve bu süreçte yolunun kesiştiği dört kadına yardım etmesi gerekmektedir. Çetrefilli bir kayıp vakasına bulaşan Sadık için iyilikle kötülük arasındaki çizgi bulanıklaştıdığnda iyi insan olmanın anlamını sorgulamaya başlar.

Filmde Sadık karakterine hayat veren Nejat İşler’e İlayda Alişan, Şenay Gürler, Nur Fettahoğlu, Yurdaer Okur, Barış Falay, Esra Ronabar, İpek Türktan Kaynak, İlayda Akdoğan, Ata Artman, Gözde Kaya, Kaan Turgut, Erdal Yıldız, Rıza Kocaoğlu ve Kadir Çermik gibi isimler eşlik ediyor.

İyi Adamın 10 Günü” 10 Şubat 2023 tarihinde Netflix’te yayınlanacak.

İyi Adamın 10 Günü Film izle

Kaynak : Sinemalar.com

Yorum Alanı
SON YORUMLAR
Film izle - Full HD Film izle - 4K Film izle