“Sherlock” 5. Sezon Gelecek Mi? – FullfilmiizleHD

“Sherlock” 5. Sezon Gelecek Mi?

“Sherlock” 5. Sezon Gelecek Mi?

  7 Ocak 2023

  63 Okunma

“Sherlock” dizisinin yapımcısı ve senaristlerinden olan Steven Moffat, diziyi devam ettirme konusunda hevesli!“Sherlock”, “Doctor Who” ve “Inside Man” gibi yapımlarla tanınan senarist ve yapımcı Steven Moffat, geçenlerde verdiği bir röportajda “Sherlock” 5. sezon için hazır olduğunu söyledi. Moffat, eğer başrol oyuncuları Benedict Cumberbatch ve Martin Freeman diziye dönmek isterse yeni se...

“Sherlock” dizisinin yapımcısı ve senaristlerinden olan Steven Moffat, diziyi devam ettirme konusunda hevesli!

“Sherlock”, “Doctor Who” ve “Inside Man” gibi yapımlarla tanınan senarist ve yapımcı Steven Moffat, geçenlerde verdiği bir röportajda “Sherlock” 5. sezon için hazır olduğunu söyledi. Moffat, eğer başrol oyuncuları Benedict Cumberbatch ve Martin Freeman diziye dönmek isterse yeni sezonu yazmaya yarın başlayabileceğini söyledi. Moffat şakayla karışık olarak “Daha büyük ve daha iyi şeyler peşindeler ama Martin ve Benedict, lütfen geri dönün?” ifadelerini kullandı.

Sherlock” 4. sezonu beş yıl önce yayınlandı, Holmes’un kız kardeşi ve kötü adam Jim Moriarty ile “The Final Problem” adlı destansı bölümdeki yüzleşmeyi izledik.

Moffat’ın da belirttiği gibi Cumberbatch ve Freeman artık oldukça yoğun isimler. Bu durumda diziye tekrar dönmeleri düşük bir ihtimal gibi görünse de Moffat’ın hevesi dizinin severleri için umut ışığını açık bırakabilir.

Kaynak

Yorum Alanı
SON YORUMLAR
Film izle - Full HD Film izle - 4K Film izle