Hopper ve Çılgın Çetesi: Büyük Macera 2022 Aile Film izle – FullfilmiizleHD.com
 1. Hopper ve Çılgın Çetesi: Büyük Macera

  Hopper ve Çılgın Çetesi: Büyük Macera

  1080P Dublaj

  Son derece keyifli keyifli bir animasyon olan Chickenhare and the Hamster of Darkness, sinemaseverleri yemyeşil bir dünyaya götürüyor. Bu eğlenceli yapım, yarı tavuk yarı tavşan olarak dünyaya gelen genç bir kahramanın maceralarını konu alıyor. Biraz farklı olsa da çevresine uyum sağlamaya ve onlarla arkadaşlık kurmaya son derece istekli olan bu kahramanımız, hem sakar; hem de büyük bir maceraperesttir. Belçika ve Fransa ortak yapımı olan bu 4k formatlı filmin yönetmenlik koltuğunda Ben Stassen ve Benjamin Mousquet otururken, filmin senaryosu ise David Collard’ın imzasını taşıyor. Animasyon, macera ve komedi türlerinde karşımıza çıkan yapım; IMDB’den de 6.4 puan alıyor. Filmin seslendirmelerini ise Danny Fehsenfeld, Joe Ochman, Jordan Tartakow, Elise Boers ve Buddy Vedder gibi isimler yapıyor.
  Maceraperest bir genç olan Hopper, bundan bir süre önce ünlü tavşan meraklısı olan Kral Peter tarafından evlat edinilmiştir. Hopper, maceraperest olmasının yanısıra biraz da sakar olsa da onu diğerlerinden ayıran asıl şey bunlar değildir. Çünkü Hopper, aslında bir yarı tavuk ve yarı tavşandır. Dünyaya yarı tavuk ve yarı tavşan olarak gelen Hopper, bu fiziksel görünüşüne rağmen her zaman çevresine uyum sağlamaya çalışmış ve birazcık da olsa sevilmek istemiştir. Gününü genelde arkadaşlarıyla birlikte birbirinden eğlenceli maceralara atılarak geçirmektedir.
  Her şeyle alay eden kaplumbağa Abe ve her türlü dövüş sanatlarının uzmanı olan Meg isimli bir kokarcayla birlikte bu maceralara atılan Hopper, aynı zamanda biraz da sakardır. Ancak kısa süre sonra Hopper, bu sakarlığını bir kenara bırakarak; hayatının en önemli macerasına çıkacağını öğrenir. Çünkü Hopper’in açgözlü amcası Lapin, Karanlığın Hamsterı’nin Asası’nın peşine düşmüştür. Bu durumdan haberdar olan Hopper, krallığı ele geçirmek isteyen kötü niyetli amcasını durdurabilmek için Abe ve Meg’i de yanına alarak her zamankinden çok daha büyük ve tehlikeli bir maceraya çıkacak ve herkese kendisinin gerçek bir kahraman olduğunu kanıtlayacaktır.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      7.4   103

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Film izle - Full HD Film izle - 4K Film izle