İntikam Kankam – Do Revenge 2022 Film izle – FullfilmiizleHD
 1. İntikam Kankam – Do Revenge

  İntikam Kankam – Do Revenge

  1080P Dublaj

  Fazlasıyla keyifli bir gençlik filmi olarak sinemaseverlerin beğenisine sunulan Do Revenge, kendilerine zorbalık yapanlardan intikam alabilmek için işbirliği yapmaya karar veren iki genç kızı merkezine alıyor. Biri gözden düşmüş popüler bir lise kızı, diğeri ise okula yeni gelen; gösterişsiz ve pek de popüler olmayan bir kız, günün birinde kendilerine kötü davranan insanlardan intikam alabilmek adına gizli bir anlaşma yapar. Bu anlaşma, güzel bir arkadaşlığı da beraberinde getirecektir. İlk gösterimini 16 Eylül 2022 tarihinde yapan 4k filmin yönetmenlik koltuğunda Jennifer Kaytin Robinson otururken, filmin senaryosu ise Celeste Ballard ve Jennifer Kaytin Robinson’un imzasını taşıyor. Komedi türünde karşımıza çıkan yapım, IMDB’den de 6.5 puan alıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ise Camila Mendes, Maya Hawke, Austin Abrams, Rish Shah, Taila Ryder, Alisha Boe, Sophie Turner ve Ava Capri gibi isimler bulunuyor.
  Drea (Camila Mendes) ve Eleanor (Maya Hawke), Florida’da yaşayan iki lise öğrencisi olan genç kızdır. Günün birinde yaptıkları bir şey nedeniyle hayatları mahvolan ve liseleri tarafından reddedilen bu iki genç kızın yolu, kısa süre sonra kesişmek üzeredir. Okulunun en popüler kızlarından biri olan Drea, bir süredir birlikte olduğu erkek arkadaşı Max (Austin Abrams)’ın kendisinin uygunsuz bir videosunu paylaşmasının ardından tüm okula rezil olur ve büyük bir utanç duyar. Bunun ardından hem okuldaki popüleritesi azalan hem de kendisini kötü hissetmeye başlayan Drea’ın hayatı adeta altüst olmuştur.
  Bu sırada lisenin bir diğer öğrencisi olan Eleanor ise okulda yayılan söylentiler nedeniyle herkes tarafından zorbalığa uğramakta ve kendisini kötü hissetmektedir. Okuldaki Carissa (Ava Capri) isimli bir öğrenciyi öptüğüne dair söylentileri yayılan Eleanor, bunun ardından birçok kişi tarafından dışlanmış ve yalnız kalmıştır. Bu olaylardan kısa bir süre sonra bir araya gelen Drea ve Eleanor, kısa süre içerisinde yakınlaşmalarının ardından kendilerini kötü hissettiren insanlardan intikam alabilmek için bir anlaşma yapmaya karar verirler.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      6.4   166

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Film izle - Full HD Film izle - 4K Film izle