İtiraf Et Acar – Confess, Fletch 2022 Film izle – FullfilmiizleHD
 1. İtiraf Et Acar – Confess, Fletch

  İtiraf Et Acar – Confess, Fletch

  Ultra Hd Dublaj

  Birden fazla cinayetin baş şüphelisi hâline gelince Fletch bir yandan nişanlısının çalınan sanat koleksiyonunu ararken bir yandan da masuminetini kanıtlamaya çalışır. Doksan dakikalık süresi boyunca siz değerli izleyicilerimizin bolca güleceği ve aynı zamanda bu süreçte son derece sürükleyici bir hikayenin peşine takılacağı bir film olan Confess, Fletch, Fletch adındaki bir adamı merkezine alıyor. Günün birinde yaşadığı birtakım talihsiz olayların ardından kendisini birçok cinayetin baş şüphelisi olarak bulan Fletch adındaki bu adam, bir yandan adını temize çıkarmaya çalışırken; diğer yandan da nişanlısının bir süre önce çalınan sanat koleksiyonunun peşine düşecektir. Amerika Birleşik Devletleri yapımı olan Confess, Fletch adındaki bu film, Greg Mottola tarafından yönetiliyor. Senaristliğini Zev Borow, Gregory McDonald ve Greg Mottola gibi isimlerin üstlendiği keyifli film, komedi ve suç türlerinde izleyicisinin karşısına çıkıyor. İlk gösterimini 16 Eylül 2022 tarihinde yapmayı başaran 4k formatlı film, IMDB’den 6.5 puan alırken; oyuncu kadrosunda ise Jon Hamm, Caitlin Zerra Rose, Roy Wood Jr., Ayden Mayeri, Domenico Del Giacco ve Lorenza Izzo gibi isimleri bulunduruyor.
  Orta yaşlı, karizmatik bir adam olan Irwin M. Fletcher (Jon Hamm); son zamanlarda birbirinden şanssız olaylar yaşamaktadır. Üst üste gelen bu olaylar nedeniyle kendisinin artık talihsiz biri olduğunu kabullenen Fletcher, kısa süre sonra en büyük şanssızlığıyla baş etmek zorunda kalacaktır. Günün birinde yine başına gelen birtakım talihsiz olaylar nedeniyle kendisini garip bir durumun içerisinde bulan Fletcher, şimdi birden fazla cinayetin baş şüphelisi olarak görülmektedir.
  Fletcher’in meydana gelen bu cinayetlerin sorumlusu olduğunu düşünen dedektifler, bir yandan onu yakalamaya çalışırken; Fletcher ise suçsuz olduğunu kanıtlamaya çalışmaktadır. Ancak bir türlü kendisinin masumiyetini ispat edemeyen Fletcher, bu süreçte peşindeki dedektiflerden kaçmaya çalışırken; bir de nişanlısının sanat koleksiyonun çalınmasıyla birlikte kendisini çok daha karmakarışık bir kedi fare oyunun içerisinde bulur. Çünkü Fletcher, hem peşindeki dedektifleri atlatmaya ve onlara suçsuz olduğunu kanıtlamaya çalışacak; hem de nişanlısının kayıp sanat koleksyonunu bulmaya çalışacaktır. Bu süreçte bu şanssız adamı, birbirinden sıradışı olaylar bekleyecektir.
  9.3
  ( Toplamda 2 oy verildi. )

      6.5   120

  •  Tür: Suç , Yabancı
  •  Orjinal Adı: Confess, Fletch
  •  Süre: 111 Dakika
  •  Ülke::
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Film izle - Full HD Film izle - 4K Film izle