Kaybedenler Kulübü Yolda 2018 Film izle – FullfilmiizleHD
 1. Kaybedenler Kulübü Yolda

  Kaybedenler Kulübü Yolda

  4K Yerli

  İlkinin çok büyük bir sükse ile yayılmasından sonra, ikinci film Kaybedenler Kulübü Yolda, 7 yıl ara ile 2018 tarihinde vizyona girmiş oldu. Kaybedenler kulübü filminin sonunda, Kaan ve Mete'nin radyo programının bittiğini açıklayan anons duyuldu. Karakterlerimiz, yanlarındaki birkaç Kadıköylü arkadaşı ile beraber motorlarını da alarak yola çıkıp Olimpos’a gelmişlerdir. Ancak Kaan karakterinin Olimpos’a onlarla birlikte Kadıköy’den gelen başka bir arkadaş grubunda bulunan Sevda ile göz kontağı kurması ve birlikte yola düşmeleri, spontane olarak gelişecek Olimpos, Ölüdeniz, Sığacık - Seferihisar ve İstanbul güzergahında Kaan’ın karşısına, hayat, ilişkiler ve aşk üzerine en zor soruları çıkacaktır.
  İlk durak olan Olimpos’ta, Kaan ve Mete, arkadaşlarıyla bir masada otururken bir anda yan masada olan ve kendi aralarında sohbet eden bir grubu keşfederler. Bu gruptan biri olan Sevda, Kaan ile göz göze gelir ve artık ikisi için de hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Bunun sonrasında yolları kesişmiştir. Ertesi sabah Kaan kumsalda fotoğraf çekiyor iken Sevda yanına gelecek ve böylece aralarındaki hoşlantının birbirlerine itirafı gerçekleşecektir. Tabii ki bu esnada Sevda, Kaan'ın ilgi alanına girmiştir. Diğer ekip, tatilin sonuna geldiklerini ve İstanbul'a döneceklerini belli ettiğinde Kaan ve Mete motorlarına atlayıp spontane bir şekilde Ölüdeniz istikametine doğru tekrar yola düşecektir. Bir benzin istasyonuna vardıklarında aynı anda yola çıktıkları Sevda ile tekrar karşılaşırlar. Aralarındaki sohbetin sonunda Sevda, Kaan'ın motor ile yaptığı yolculuğu kıskandığını söylemesinden sonra Sevda’yı, Kaan'ın motorunun arkasında onlarla beraber yola düşmüş bir şekilde buluruz.
  Ancak bu esnada Ölüdeniz'e varılmış ve Mete yalnızlığı ile daha çok baş başa kalmıştır. Sıra, Seferihisar'a geldiğinde Kaan ile Sevda bir açık hava müzesi gezerler iken Sevda bir anda ellerini Kaan’ın üzerinden çeker. Sevda, o esnada İstanbul'daki nişanlısı ile göz göze gelmiştir ve olaylar gelişir...
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      4.7   179

  •  Tür: Dram , Komedi , Yerli
  •  Orjinal Adı: Kaybedenler Kulübü Yolda
  •  Süre: 96 Dakika
  •  Web Sitesi: https://tmc.com.tr/yapimlar/kaybedenlerkulubu/
  •  Ülke::
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Film izle - Full HD Film izle - 4K Film izle