Kayıp Mermi 2 – Balle perdue 2 Film izle – FullfilmiizleHD
 1. Kayıp Mermi 2 – Balle perdue 2

  Kayıp Mermi 2 – Balle perdue 2

  1080P Dublaj

  2020 yılında beyazperdeyle buluştuğu aksiyon dolu ilk filmiyle sinemaseverlerin büyük beğenisini toplamayı başaran Lost Bullet, aradan geçen iki yılın ardından izleyicilerle buluşturduğu ikinci filmiyle birlikte bir kez daha sinemaseverlere heyecan dolu anlar vaat ediyor. İlk filmin ardından gelişen olayları konu alan bu Balle perdue 2 filminde Charas’ın hayatını kaybetmesinin ardından Julia ile birlilte yeni narkotik birimini kuran Lino, bu süreçte tüm kontrolü eline almıştır. Şimdi Lino’un yapmak istediği tek şey, hem ağabeyi; hem de akıl hocası olan Charas’ı kimlerin öldürdüğünü bulmak ve onlardan intikamını alabilmek olacaktır. Yine ilk 4k formatlı filmde de olduğu gibi Guilaume Pierret tarafından yönetilen ikinci filmin senaryosu ise Alban Lenoir ile Guillaume Pierret’in imzasını taşıyor. 10 Kasım 2022 tarihinde beyazperdeyle buluşan Lost Bullet 2, aksiyon; suç ve gerilim türlerinde izleyicilerinin karşısına çıkıyor. IMDB’den 7.8 gibi son derece yüksek bir puan alan Fransa yapımı filmin oyuncu kadrosunda ise Alban Lenoir, Stefi Celma, Nicolas Duvauchelle, Pascale Arbillot ve Diego Martin gibi isimler yer alıyor. Kısa süre önce birbirinden tehlikeli olaylar atlatan zeki araba tamircisi Lino (Alban Lenoir)’i, bu sefer çok daha büyük bir macera beklemektedir. Çünkü kısa süre önce kendisini aklamayı başarsa da peşine bazı tehlikeli adamları takmış olan Lino, bu tehlikeli adamlardan bazılarının ağabeyi Charas’ı öldürmesinin ardından paramparça olmuştur. Bir yandan ağabeyini, diğer yandan da akıl hocasını kaybeden Lino; her ne kadar büyük bir yas sürecinden geçiyor olsa da, genç adamın içini büyük bir initkam hırsı bürümüştür.
  Bunun ardından Julia (Stefi Celma) ile birlikte kendi birimini oluşturan genç adam, yarattığı özel arabaların da yardımıyla birlikte ağabeyinin katillerinin peşine düşecektir. Bu intikam yolunda kendisine engel olmaya çalışan ve karşısında duran herkesi birer birer etkisiz hale getirmekten hiç de korkmayan Lino, kısa süre sonra bu intikam hırsı nedeniyle büyük tehlikeler atlatacak ancak amacından hiçbir zaman vazgeçmeyecektir.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      6.5   177

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Film izle - Full HD Film izle - 4K Film izle