Kesişme: İyi ki Varsın Eren Film izle – FullfilmiizleHD
 1. Kesişme: İyi ki Varsın Eren

  Kesişme: İyi ki Varsın Eren

  4K Yerli

  Kesişme: İyi ki Varsın Eren adlı sinema filmi, 1 Ocak 2022 tarihinde vizyona girmiştir. Filmin yapımcılığını TRT ve Dijital Sanatlar birlikte yapıyordur. Mert Dikmen, Alper Uyar ve Özer Feyzioğlu tarafından kaleme alınmıştır. 4k formatlı film, yönetmenliğini Özer Feyzioğlu'nun üstlendiği, başrollerinde İsmail Hacıoğlu ve Rahman Beşel'in yer aldığı bir sinema filmidir. Filmin çekimleri, Türkiye'nin çeşitli illerinde gerçekleştirilmiştir, İstanbul, Ankara, Trabzon, Adana, Niğde, Hatay, Sivas, Gümüşhane ve Nevşehir illerinde çekilmiştir.
  Konusu ise, 11 Ağustos 2017'de Trabzon'un, Maçka ilçesinde PKK'lılar ile Türk güvenlik güçlerinin girdiği çatışmada PKK'nın geride bıraktığı ateş sonucu hayatını kaybeden Eren Bülbül ve onu korurken şehit edilen Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik'in hayatı üzerinedir. Bu film, gerçek bir hikâyeyi duygusal bir şekilde anlatıyor ve izleyiciyi etkileyici bir hikâyenin içine çekiyor. Ayrıca, filmde grafiklerin gerçekliği ve çekim teknikleri izleyiciyi büyüleyecek niteliktedir.
  Eren Bülbül, Karadeniz tepelerinde yaşayan genç bir erkektir. Yaşamı zorluklarla doludur, ancak bu zorlukların içinde kahraman bir asker olan Ferhat Gedik ile tanışır. Ferhat, Trabzon, Maçka'da teröristlerle çatışma sırasında Eren'i korumaya çalışırken şehit olur. Bu hikâye, Eren'in hayatını kaybetmesi ve onu korumaya çalışan Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik'in hayatını anlatmaktadır. Hikâye, Ferhat'ın kahramanlığını ve Eren'in zorluklar ile dolu hayatını anlatırken, her ikisinin de yaşamlarına son veren ve şehit düşmelerine sebep olan örgüt üyelerinin onlara nasıl saldırdığı ve neler yaşadıkları üzerinedir. Bu hikâye, kahraman Ferhat'ın ve kahraman Eren'in hayatlarından gerçekçi bir şekilde anlatılması amacı ile çekilmiştir. Yapım, birçok kişinin kalbinde taht kurmuş ve milli duyguları kabartan cinsten bir yapım olma niteliği taşır.
  8.1
  ( Toplamda 7 oy verildi. )

      5.8   373

  •  Tür: Dram , Yerli
  •  Orjinal Adı: Kesişme: İyi ki Varsın Eren
  •  Süre: 98 Dakika
  •  Web Sitesi: https://www.dijitalsanatlar.com/index.php/sinema-filmleri/kesisme-iyiki-varsin-eren.html
  •  Ülke::
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Film izle - Full HD Film izle - 4K Film izle