Kiralık Bir Eş (Esposa de Aluguel) 2022 Film izle – FullfilmiizleHD
 1. Kiralık Bir Eş (Esposa de Aluguel)

  Kiralık Bir Eş (Esposa de Aluguel)

  1080P Dublaj

  Someone Borrowed, son derece keyifli bir hikayeyi sinemaseverlerle buluşturuyor. Bu eğlenceli yapım, annesi ölüm döşeğinde olan bir gencin; onun son isteğini gerçekleştirebilmek adına giriştiği garip bir yolu ve bunun ardından yaşanan olayları konu alıyor. Uzun zamandır bekar biri olan bu gencin annesi, artık oğlunun kendisine bir eş bulması gerektiğini düşünmektedir. Annesinin bu isteğini gerçekleştirebilmek adına kendisinin nişanlısıymış gibi davranması için bir aktrisi alan bu genç, kendisini beklenmedik olayların içerisinde bulacaktır. Yönetmenliğini Cris D’amato’un yaptığı bu eğlenceli yapımın senaryosu ise Luanna Guimaraes’e ait. Bir romantik komedi olarak sinemaseverlerin karşısına çıkan Brezilya yapımı 4k formatlı film, 13 Ekim 2022 tarihinde izleyicilerle buluşacak. Filmin oyuncu kadrosunda ise Caio Castro, Thati Lopes, Danielle Winits, Bruna Louise, Mariana Xavier ve Polliana Aleixo gibi isimler bulunuyor.
  Hayattaki en büyük ilgi noktası yemek yapmak olan Luiz isimli bir genç, annesiyle birlikte yaşamaktadır. Bir işte çalışmayan ve hayatını bunca zamandır annesiyle sürdürden Luiz, aynı zamanda evliliğe de karşıdır. Ancak Luiz’in annesi, kendisinin ölümünün ardından oğluna ne olacağı konusunda endişelendiği için ona sürekli evlenmesi konusunda baskı yapmaktadır. Bir doğum günü partisinde ise yaşamak için sadece altı ayı kaldığını kalan bu anne, oğluna iki seçenek sunar; ya evlenecek ya da vasiyetnameden adını sildirecektir.
  Bunun ardından başka çaresi olmayan Luiz, her ne kadar evlenmek istemese de; en azından annesini mutlu edebilmek adına son derece garip bir yola başvurur. Gerçek bir eşe hiçbir zaman sahip olmak istemeyen genç adam, annesini bu konuda mutlu edebilmek için kendisinin nişanlısı gibi davranacak olan bir aktrisi işe alır. Lina isimli bu aktrisle tanışmasının ardından ondan kendisine yardımcı olmasını isteyen Luiz, genç kadını annesine nişanlısıymış gibi tanıtır. Ancak Luiz’in henüz haberdar olmadığı bir şey vardır. Başlarda küçük bir aldatmaca olarak başlayan bu sahte evlilik, yerini gerçek bir aşka bırakacaktır.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      6.4   96

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Film izle - Full HD Film izle - 4K Film izle