Kocaayak ve Ailesi (Bigfoot Family) Film izle – FullfilmiizleHD
 1. Kocaayak ve Ailesi (Bigfoot Family)

  Kocaayak ve Ailesi (Bigfoot Family)

  1080P Dublaj

  İlk gösterimini 25 Mart 2022 tarihinde yapan BigFoot Family isimli bu 4k film formatındaki animasyon filmi, Adam’ın babasının Koca Ayak olduğunu öğrenmesinin ardından yaşananları konu alıyor. Herkes tarafından tanınan Koca Ayak, bu ününü Alaska’daki çevreye zarar vermekte olan bir petrol şirketine karşı savaşmak için kullanacaktır. Fakat bu sırada Koca Ayak’ın kaybolması, işleri değiştirecektir. Belçika ve Fransa ortak yapımı olan bu filmin yönetmenlik koltuğunda Jeremy Degruson ve Ben Stassen otururken, filmin senaristliğini ise Bob Barlen ve Callan Brunker üstleniyor. Animasyon, macera ve aile türlerinde karşımıza çıkan yapım; IMDB’den de 5.7 puan alıyor. Bu keyifli animasyonun seslendirmelerini ise Kylian Trouillard, Alexis Victor, Marie Chevalot, Frederic Souterelle ve Sebastian Desjours gibi isimler yapıyor.
  Kısa bir süre önce babasının Koca Ayak olduğunu öğrenen Adam, babasının bu şöhretinin ailesine getirdiği ilgiden yavaş yavaş bunalmaya başlamıştır. Bu sırada Koca Ayak, bu şöhretini iyi bir amaç uğruna kullanmaya karar verir. Alaska’da çalışmalarını gerçekleştirilen tehlikeli bir petrol şirketinin bölgedeki vahşi rezerve büyük bir zarar verdiğini öğrenen Koca Ayak, şöhretini kullanarak sosyal medyaya bu durumu ifşa etmek için bir video yükler. Ancak bu videonun ardından Koca Ayak’ın esrarengiz bir biçimde ortadan kaldırılması, her şeyi değiştirecektir. Bu sırada Koca Ayak’ın çektiği videodan haberdar olan bir grup protestocu, onu desteklemek için Alaska’ya gelir.
  Bunun ardından annesi Shelly ve hayvan arkadaşlarını da yanına alan Adam da babasını bulmak için aramalara başlar. Kısa bir araştırmanın ardından babasını son gören kişinin Arlo Woodstock isimli bir protestocu olduğunu öğrenen Adam, bu sırada hayvan arkadaşlarıyla birlikte bir grup petrol işçisi tarafından pusuya düşürülür. Ancak bu pusudan kaçmayı başaran Adam, bu sırada anlaşma yaptığı bir kurtla karşılaşır. Karşılaştığı bu kurt sayesinde petrol şirketinin sahibinin yerini bulan Adam, babası Koca Ayak'ı bulabilmek için bu kötü adamlara karşı ne gerekiyorsa yapmaya hazırdır.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      7.0   56

Background
 • Tek Part
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Film izle - Full HD Film izle - 4K Film izle