Kralın Sonu – Down with the King Film izle – FullfilmiizleHD
 1. Kralın Sonu – Down with the King

  Kralın Sonu – Down with the King

  4K Dublaj

  İlk kez 11 Temmuz 2021 tarihinde sinemaseverlerin karşısına çıkan bir film olan Down With the King, içerisinde bulunduğu müzik endüstrisinin ve meşhur olmanın beraberinde getirdiği baskılardan sıkılmaya başlayan ünlü bir rapçinin; tüm kariyerini geride bırakarak kırsal hayatına yerleşmesini ve gerçek mutluluğu burada aramasını konu alıyor. Amerika Birleşik Devletleri yapımı olan bu 4k formatlı filmin yönetmenlik koltuğunda Diego Ongaro otururken, filmin senaryo kısmında Ongaro’ya Xabi Molia eşlik ediyor. Dram türünde karşımıza çıkan yapım, IMDB’den 6.9 gibi başarılı bir puan elde ediyor. Filmin oyuncu kadrosunu ise Freddie Gibbs, Bob Tarasuk, Jamie Neumann, David Krumholtz, Sharon Washington, Lori Evans, Terry Holland ve Ella King gibi isimler oluşturuyor.
  Son derece başarılı bir rap yıldızı olan Money Merc, yeni bir albüm çıkarma hazırlığındadır. Kariyeri gibi yaşantısı da oldukça parlak olan Merc, son zamanlarda bu çetrefilli yaşamın kendisine getirdiği sıkıntılardan bunalsa da; bir süre daha çabalamaya ve müzik yapmaya çalışmaktadır. Ancak Merc’in bu endüstriye ve yaşantısına karşı olan bıkkınlığının ortaya çıkması uzun sürmeyecektir. Son zamanlarda üretme sıkıntısı çeken Merc, günün birinde menajeri Paul tarafından yeni bir albüm çıkarabilmesi ve bir süre bu albüme odaklanabilmesi için Berkshires’te bulunan kırsal bir eve gönderilir. Eski gürültülü şehir yaşantısından uzaklaşan Merc, ilk başlarda bu sıkıcı kasabada ne yapacağını bilemese de; bir süre sonra buranın aslında kendisine bunca zamandır yaşadığı hayatından çok daha fazla huzur verdiğini fark eder.
  Tüm bu süreçte müzik yapma namına hiçbir girişimde bulunmayan ve zamanının büyük bir kısmını komşusunun çiftliğinde çiftçilik yapan Merc, son zamanlarda müziğe karşı azalan hevesinin artık son bulduğunu fark eder. Müzik kariyerinin ve bu kariyerin getirdiği şöhretin ilgisinden sıkılan Merc, aslında sevdiği şeyin bu sade yaşam olduğunu fark eder ve emekliliğini açıklamaya karar verir. Ancak bu durum, Paul’ün onu yeniden müziğe başlaması için Berkshires’e gitmesine neden olacaktır
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      6.7   92

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Film izle - Full HD Film izle - 4K Film izle