Kuluçka – Pahanhautoja 2022 Film izle – FullfilmiizleHD
 1. Kuluçka – Pahanhautoja

  Kuluçka – Pahanhautoja

  1080P Dublaj

  Tinja henüz on iki yaşında olmasına rağmen annesinin internet için kurduğu ve mükemmel görünen aile imajını bir arada tutmak için uğraşmaktadır. Annesi sürekli Tinja’dan daha iyi olmasını istemekte ve daha da mükemmel olabilmesi için ona korkunç bir baskı uygulamaktadır. Günlerden bir gün yine annesi ailece bir video hazırlarken içeriye giren bir karga annenin vlogger videosunu yarıda böler. Tinja küçük kuşu yakalar ve onu sarar ve annesine verir ancak annesi videosunun yarıda kaldığı için kuşun kafasını ezerek onu Tinja’nın gözü önünde öldürür.
  Bu olayın etkisini atlatamayan Tinja ise ormanda bir yürüyüşe çıkar ve kafasını dağıtmak ister. İşte bu sırada Tinja bir kuş yuvasının içinde küçük bir yumurta bulur. Tinja annesinin öldürdüğü kuşun bu yumurtanın annesi olduğunu düşünür ve onu yapayalnız görünce de yumurtaya kendisi bakmaya karar verir. Tinja yumurtayı alır ve yatağında saklamaya başlar. Onunla konuşan ve onu sıcak tutan Tinja ona sonuna kadar bakacağına sürekli söz vermektedir. Fakat tuhaf bir şekilde yumurta kırılmak yerine gün geçtikçe büyümeye başlar ve Tinja’nın onu saklaması da giderek zorlaşmaktadır. Ancak bir gün hiç beklemediği bir anda yumurta kırılır ve içinden Tinja’nın hiç tahmin etmediği bir yaratık çıkar. Buna rağmen Tinja yaratığa söz verir ve ne olursa olsun onun yanından ayrılmaya dair yemin eder. Artık Tinja bu yaratığı beslemeye ve büyütmeye başlamıştır.
  Türkçe dublajlı hali ile Kuluçka ismiyle sitemizde yerini alan filmde Hanna Bergholm filmin hem yönetmenliğini üstlenmiş hem de hikayesini yazmıştır. Bu hikâyeyi senaryoya dönüştüren isim ise Ilja Rautsi’dir. 4k film formatıyla da sizlerle olan bu harika korku filminde Siiri Solalinna ile Sophia Heikkila ve de Jani Volanen isimleri de yapımın başrol oyuncu kadrosundaki isimlerdir. Tinja’nın büyüttüğü bu yaratık aslında tam olarak nedir? Tinja neden bu yaratığa annelik yapmaya devam etmeyi seçmiştir?
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      6.3   99

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Film izle - Full HD Film izle - 4K Film izle