Kutsal Tesadüfler – Bendita Rebeldía 2020 Film izle – FullfilmiizleHD
 1. Kutsal Tesadüfler – Bendita Rebeldía

  Kutsal Tesadüfler – Bendita Rebeldía

  1080P Dublaj

  Kaliteli olduğu kadar da sinemaseverleri son saniyesine kadar güldürmeye aday bir film olarak karşımıza çıkan Bendita Rebeldia, genç bir kadın olan Beatrice’i merkezine alıyor. Bir psikolog olan bu kadın, şimdiye kadar hayatının her alanında kendisinin başarısız olduğunu hissetmektedir. Hayatında ikinci bir şans elde edebilmek için günün birinde ailesinin eski bir evine kaçan Beatrice, buranın artık bir ev olmadığını fark ettiğinde hiç beklemediği olaylarla karşılaşacaktır. İlk gösterimini 13 Şubat 2022 tarihinde yapan bu yapımın yönetmenliği ve senaristliği Laura Perez Cervera’ın imzasını taşıyor. Kolombiya yapımı bir komedi filmi olan yapım, IMDB’den de 6.1 puan almayı başarıyor. Oyuncu kadrosunda Luna Baxter, Laura Garcia Marulanda, Juaana del Rio, Silvia Varon, Nicolas Blanco, Cristina Andrade, Simon Elias ve Pablo Trujjilo G. gibi isimlerin bulunduğu yapımın hikayesi ise şöyle ilerliyor…
  Genç bir kadın olan Beatriz (Luna Baxter), her ne kadar sevdiği iş olan psikologluğu yapsa da; uzun zamandır kendisinin başarısız biri olduğunu düşünmektedir. Gençlik yıllarından iş hayatına kadar hiçbir işi rast gitmeyen ve bir türlü istediği başarıyı elde edemeyen genç kaıdn, artık bu durumdan fazlasıyla sıkılmış ve buna bir çare aramaktadır. Artık harekete geçmesi gerektiğini düşünen ve hayatında beyaz bir sayfa açmaya karar veren Beatriz, bunu gerçekleştirebileceği tek yolun şimdiki hayatından kaçmak olduğuna karar verir. Ancak genç kadının bilmediği şey, aslında kaçmaya çalıştığı hayat; onun bir kez daha karşısına çıkacaktır.
  Her şeyi gerisinde bırakarak hayatında beyaz bir sayfa açtığını düşünen genç kadın, hayatındaki kimsenin onu bulamayacağını düşündüğü; ailesinin eski evlerinden birine gider. Ancak Beatriz, buraya vardığında hiç beklemediği bir şeyle karşılaşacaktır. Buranın artık bir ev olmadığını gören Beatriz’in planı suya düşmüştür. Bir de bu eski sevin şimdilerde bir lise olduğunu öğrenen Beatriz, bir türlü yeni bir hayata başlayamamıştır. Üstelik bu lise, Beatriz’in eksantrik teyzesi tarafından işletilmektedir.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      6.0   79

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Film izle - Full HD Film izle - 4K Film izle