Lego Star Wars Korkunç Hikayeler 2021 Film izle – FullfilmiizleHD
 1. Lego Star Wars Korkunç Hikayeler

  Lego Star Wars Korkunç Hikayeler

  4K Dublaj

  Poe ve BB-8 macera dolu bir yolculuğa çıkar. Fakat dönüş sırasında X-Wing arızalanır. Bu nedenle BB-8 ve Poe Mustafar gezegenine iniş yapmak zorunda kalır. Mustafar gezegeninde Vaneé ile tanışan Poe ve BB-8 Darth Vader’ın eski kalesinde esrarengiz bir yolculuğa çıkar. Vaneé şeytani bir plan düşünmektedir. LEGO Star Wars Terrifying Tales 2021 yapımı, animasyon ve aksiyon kategorilerinde yer alan bir kısa filmdir.
  Poe, BB-8 ile birlikte X-Wing ile seyahat etmektedir. X-Wing arıza çıkarınca daha fazla yola devam edemez. Poe ve BB-8 en yakınlarındaki gezegen olan Mustafar’a inmek zorunda kalır. Bu gezegen volkaniktir ve çok sayıda ölümcül tehlike ile doludur. Yine dde Poe ve BB-8 Mustafar gezegenine iner. X-Wing’in tamir edilmesini beklerken, ikili Graballa the Hutt ile tanışır. Graballa, Darth Vader’ın bu gezegende yer alan kalesinin yeni sahibidir. Graballa bu gezegeni Sith ilhamlı ilk otel yapmaya çalışmaktadır.
  Bu sırada Graballa’nın hizmetkarı olan Vaneé ortaya çıkar. Vaneé, Poe ile BB-8’i bir geziye çıkartmaya karar verir. Poe ve BB-8 bu teklifi kabul eder. Üçlü, Darth Vader’ın eski kalesinde ürkütücü bir geziye çıkar. Bu kale Star Wars evreninde yaşanan birçok olaya dair kalıntılar içermektedir. Vaneé yavaşça Poe ve BB-8’i kalenin merkezine çekmektedir. Derken Vaneé’nin asıl amacı ortaya çıkar. Vaneé, BB-8 ve Poe için bir tuzak kurmuştur.
  LEGO Star Wars Terrifying Tales filminin yönetmenliğini Ken Cunningham üstlenir. Senaryoda ise David Shayne yer alır. 4k filmin yapımcı kadrosunda Daniel Cavey, Jason Cosler, Steven L. Grover, DAniel Langlois, Jacqui Lopez, Keith Malone, Josh Rimes, David Shayne, James Waugh ve Jill Wilfert yer alır. Kullanılan müzikler Michael Kramer isimli sanatçıya aittir. Filmin kurgusunu Damon Fulford üstlenir. Sanat yönetmenliği bölümünde Kevin Chai görev alır. Özel efekt kısmında ise Daniel Gable, Tristan Goodes, Natalia Gubareva, Puneeth Kunnatha, Alex Chun Yie Leung ve Scott Penningroth bulunur.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      6.7   122

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Film izle - Full HD Film izle - 4K Film izle