Odna (Одна) 2022 Film izle – FullfilmiizleHD
 1. Odna (Одна)

  Odna (Одна)

  1080P Dublaj

  Larisa ve Vladimir Savitsky çifti henüz yeni evlenmiş ve birbirlerine deliler gibi aşık bir çifttir. Larisa ve Vladimir’in yeni başlayan evlilikleri ise korkunç bir uçak kazası ile yarım kalır. Çünkü Larisa ve Vladimir, Blagoveshchensk uçağına bindiklerinde ve inişten sadece otuz dakika önce uçakları SSCB Hava Kuvvetleri'ne ait bir bombardıman uçağı ile çarpıştığında ve uçak yerden beş kilo metre yükseklikte paramparça olduğunda uçakta Larisa dışında hiç kimse sağ kalmaz.
  Larisa uçağın bir koltuğunda paramparça olmuş uçağın enkazında uyandığında etrafından ölümden başka hiçbir şey yoktur. Uçak ormanın dağlık bölgesinde ve oldukça da vahşi bir tabiat ortamına düşmüştür. Bir anda ulusal bir olay haline gelen bu kazada hemen kurtarma ekipleri gelse de Larisa ölmemek için zor da olsa ayağa kalkmış ve çıkış yolunu aramaya başlamıştır. Fakat Larisa için asıl hayatta kalma savaşı şimdi başlamıştır. Kurtarma ekiplerinden önce hareket eden Larisa ormanın derinliklerinde kaybolmuştur. Fakat bu orman vahşi hayatı barındırmaktadır ve ne iklimi ne de içinde yaşayan hayvanlar Larisa için iyi haber değildir. Korkunç bir hayatta kalma savaşına girişen Larisa bir şekilde çıkış yolunu bulmalıdır. Ancak bunu yaparken de açlık ve susuzluk dışında vahşi bitki örtüsü ve vahşi hayvanlardan da kendisini korumalıdır.
  Sitemizden Odna ismi ile izleyebileceğiniz bu hayatta kalma filminde Dmitriy Suvorov yapımın yönetmen koltuğundaki isimdir. Türkçe dublajıyla da seyir keyfine sahip olduğunuz filmde Nazarov Andrey ile Anton Belov ve de Leonid Derbenyov isimleri de filmin senarist ekibini oluşturan simalardır. 4k film formatıyla da sunumu hazırlanan bu heyecan yüklü yapımda Nadezhda Kaleganova ile Maksin Ivanov Marenin ve de Viktor Dobronavov isimleri de filmin başrol oyuncu ekibini oluşturan oyunculardır. Larisa neden kurtarma ekibinin gelmesini beklememiştir? Larisa açlık ve susuzluktan kurtulsa bile vahşi hayvanlardan ve tekin olmayan bitki örtüsünden kurtulmayı başarabilecek midir?
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      6.8   133

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Film izle - Full HD Film izle - 4K Film izle