Ölümcül Labirent: Şampiyonlar Turnuvası 2021 Film izle – FullfilmiizleHD
 1. Ölümcül Labirent: Şampiyonlar Turnuvası

  Ölümcül Labirent: Şampiyonlar Turnuvası

  4K Dublaj

  Escape Room: Tournament of Champions, Ölümcül Labirent: Şampiyonlar Turnuvası ismiyle de sitemizde bulabileceğiniz film, altı kişinin ölüm kalım savaşının ortasında kalmalarını ve hayatları için tüm zekâlarını kullanmaları gereken bir akıl oyunu turnuvasını konu almaktadır.
  Altı farklı kişi bir an da kendilerini metroda giderken bir tür oyunun içinde bulurlar. Ancak bu altı kişiden iki tanesi daha önce bu oyunu oynamış ve kazanmış iki kişidir. Şimdiyse tüm hayatları verecekleri anlık kararlara bağlı olan bu altı kişi ilk önce kendi aralarında güven savaşı vermek daha sonra da bu içine düştükleri korkunç oyundan sağ çıkmak zorundadırlar.
  Altı kişi birbirlerini tanımaya başladıkça bu kişilerin bir şekilde de olsa bu oyunu daha önceden oynadıkları anlaşılacaktır. Fakat grubun asi kızlarından bir tanesi bu oyuna sonuna kadar karşıdır ve bedeli canı dahi olsa bu oyunu oynamamaya kararlıdır. Ancak şartlar bir şekilde karar vermelerini ve sonraki kademeye geçmelerini ya da ölmelerini gerektirmektedir ve bu yüzden de verdikleri kararlar ortak olmak zorundadır. Bakalım bu altı kişiden kaç tanesi oyunun sonunda sağ kalmayı başarabilecektir? Gerçekten de bu oyuna isyan edip bu oyunu hiç oynamadan sağ çıkmak mümkün müdür? Oyunun sonunda ne tür gerçekler ortaya çıkacak ve bu gerçekler grubu nasıl etkileyecektir? Her şeyden çok daha önemli olan, bu oyun neden oynanmaktadır ve neden bu altı kişi bu oyunu oynamaları için seçilmiştir.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      6.6   321

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Film izle - Full HD Film izle - 4K Film izle