Öncü – Vanguard Film izle – FullfilmiizleHD
 1. Öncü – Vanguard

  Öncü – Vanguard

  4K Dublaj

  İş insanı Qin’in kızı teröristler tarafından kaçırıldığında, başarılı güvenlik ajansı Vanguard devreye girer. Fakat işler ters gider ve teröristlerin elindeki insan sayısı artar. Vanguard ajansının lideri Tang Qin’i durdurmak için harekete geçer.
  Tang Huanting başarılı bir ajans kurar. Vanguard ismindeki bu ajans bir güvenlik ajansıdır. Çeşitli operasyonlarda yer alan ve güvenliği sağlayan bu ajans uluslararası çapta üne sahiptir. Görevlerini kısa sürede başarı ile yerine getiren Vanguard ajansı, iş insanı Qin’in son çaresidir. Qin, başarılı bir iş insanıdır. Qin’in kızı, terörist grupları tarafından kaçırılmıştır. Bağlantıları güçlü olan Qin, kızını kurtarmak için Vanguard ajansı ile işbirliği yapacaktır.
  Vanguard ajansı Qin’in kızını bir an önce geri getirmek üzere harekete geçer. Fakat kısa süre sonra işler karmaşıklaşmaya başlar. Radikal terörist grubu Qin’i de kaçırır. Bu noktadan sonra Vanguard ajansının işi zorlaşır. Vanguard ajansının kurucusu olan Tang Huangting de işin içine girmek zorundadır. Tang hem Qin’i hem de kızını kurtararak terörist grubunu durdurmayı amaçlamaktadır.
  Vanguard filminin yönetmenliğini Stanley Tong üstlenir. Stanley Tong aynı zamanda bu 4k formatlı filmde senaryo kısmında da Tiffany Alycia Tong ile işbirliğine gider. Başrol karakteri olan, Vanguard ajansının kurucusu olan Tang Huanting karakterini Jackie Chan isimli oyuncu canlandırır. Lei Zhenyu karakterini Yang Yang isimli oyuncu canlandırmıştrtır. Zhang Kaixuan karakterine Lun Ai isimli oyuncu hayat verirken, Mi Ya karakterini Miya Muqi, Fareeda karakterini Ruohan Xu, Qin Guolli karakterini Jackson Lou, Omar karakterini Eyad Hourani ve Shendiao karakterini Zhengting Zhu isimli oyuncu canlandırır.
  Vanguard filminin müzikleri Nathan Wang isimli sanatçıya aittir. Filmin sinematografi kısmında Chi Wah Lee görev alır. Filmin kurgusunu Chi Wai Yau üstlenirken prodüksiyon tasarımını Ying Wah Cheung üstlenir. Kostüm tasarımları Miriam Chan ve Connie Leung isimli tasarımcıların işbirliğinin ürünüdür. Makyaj departmanında Zera Azmi ve Mahesh Leung işbirliğine gider. Ses departmanında ise Steve Burgess, Andrew Hewitson, Andy Neil ve Zhouyan Wang görev alırlar.
  1.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

      6.4   125

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Film izle - Full HD Film izle - 4K Film izle