Paranormal Chat (Chatter) Film izle – FullfilmiizleHD
 1. Paranormal Chat (Chatter)

  Paranormal Chat (Chatter)

  1080P Dublaj

  Her sahnesi daha da gerilimli olan Chatter, Martin Takagi isimli bir İç Güvenlik ajanının; biri Londra’da diğeri ise Los Angeles’ta olan bir çiftin görüntülü konuşmaları sırasında yaşanan esrarengiz olaylara tanık olmasını konu alıyor. Eşi Laura’ın iş için Londra’ya gitmesinin ardından Los Angeles’taki yeni evlerinde kalan David, bu süreçte eşiyle görüntülü bir şekilde iletişim kurmaktadır. Ancak David, henüz bu evin lanetli bir yer olduğunun farkında değildir. İlk gösterimini 20 Aralık 2019 tarihinde yapan bu 4k filmin yönetmenliğini Matthew Solomon üstlenirken, filmin senaristliğini ise Matthew Solomon; Joshua Carl Allen ve Jeremy Fox yapıyor. Korku, gerilim ve dram türlerinde sinemaseverlerin karşısına çıkan yapım; IMDB’den de 4.6 puan alıyor. Filmin oyuncu kadrosunu ise Brady Smith, Sarena Khan, Alison Haislip, Tohoru Masamune, Richard Hatch ve P.J. Marshall gibi isimler oluşturuyor.
  Eşi Laura (Sarena Khan)’ın bir iş seyahati amacıyla Londra’ya gitmesinin ardından bir film bestecisi olan David (Brady Smith), çiftin kısa süre önce satın aldığı Hollywood’daki evine tek başına yerleşip yaşamaya başlamıştır. Birbirlerinden kilometrelerce uzakta olmalarına rağmen görüntülü konuşma sayesinde iletişimde kalan çift, her gün birbirlerini günlük olarak bilgilendirmektedir. Ancak David, kendilerine bu evi satan emlakçının; eskiden ona takıntılı olan bir kadın olduğunu kasıtlı olarak Laura’ya söylememektedir. Bu sırada Laura, David ile olan bir görüntülü konuşmasında arkada birtakım gizemli figürler görmesinin ardından bu durumdan gittikçe korkmaya başlar.
  Gün geçtikçe David’in evin içerisinde başına gelen esrarengiz olaylar, en sonunda David’e takıntılı olan emlakçı Alex (Laura Niles)’in çifte içerisinde şeytani bir varlığın bulunduğu bir evi sattığının anlaşılmasına neden olur. Bu sırada İş Güvenlik Bakanlığı’nda çalışan bir ajan olan Martin Takagi (Tohoru Masamune), internet trafiğini kontrol etmekle görevlidir. Bu sırada çiftin görüntülü konuşmalarında meydana gelen tuhaf olaylar gözüne çarpan Martin, bu süreçte David’in evin içerisinde başına gelen bütün esrarengiz olaylara tanık olacaktır.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      3   68

Background
 • Tek Part
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Film izle - Full HD Film izle - 4K Film izle