Parçalanmış Kalpler (Torn Hearts) 2022 Film izle – FullfilmiizleHD
 1. Parçalanmış Kalpler (Torn Hearts)

  Parçalanmış Kalpler (Torn Hearts)

  1080P Dublaj

  Sinemaseverlerin her saniyesini diken üstünde izleyeceği bir film olan Torn Hearts, iki genç müzisyen olan Jordan ve Leigh’in başından geçen gerilim dolu olayları konu alıyor. Tek istedikleri şey bir gün ünlü birer müzisyen olabilmek olan bu iki genç arkadaş, bir gün idolleri Harper Dutch tarafından bir şarkı kaydetme teklifi alır. Şarkıyı kaydedebilmek adına Harper’in ıssız malikanesine giden arkadaş, başlarda Harper’in amacının sadece kendilerine yardım etmek olduğunu düşünmektedir. Fakat kısa süre sonra Harper’in çok daha acımasız bir planı olduğunu fark eden ikili, kendilerini zorlu bir durumun içerisinde bulacaktır. Yönetmenliğini Brea Grant’ın yaptığı bu yapımın senaryosu ise Rachel Koller’in imzasını taşıyor. IMDB’den 5.1 alan yapımın oyuncu kadrosunda ise Katey Sagal, Abby Quinn, Alexxis Lemire, Shiloh Fernandez, Joshua Leonard, Clarke Wolfe ve Sailor Larocque gibi isimler bulunuyor.
  Nashville’in sıradan bir kasabasında hayatlarını sürdürmekte olan Jordan (Abby Quinn) ve Leigh (Alexxis Lemire) isimli iki gencin yapmaktan en çok hoşlandıkları şey şarkı söylemektir. Bu konuda da fazlasıyla yetenekli olan bu iki genç, uzun zamandır yeteneklerini başkalarına da göstermeyi planlasalar da; bir türlü bunu başaramamaktalardır. Bu küçük kasabada bir türlü kendilerini gösterme fırsatı yakalayamayan ikili, günün birinde tahmin bile edemeyecekleri bir fırsatla karşılaşır. Eskilerin country müziğinin en büyük yıldızlarından biri olan Harper Dutch (Katey Sagal) ile karşılaşan iki arkadaş, aynı zamanda Harper’dan akıllarına bile gelmeyecek bir teklif alır.
  Harper’in bu iki arkadaşı kendisinin malikanesinde misafir edeceğini ve onlara bir şarkı kaydetmelerinde yardımcı olacağını öğrenen iki genç müzisyen, başlarda bunun bir rüya olduğunu düşünür. Kısa süre sonra Harper’in insanlardan tamamen izole ve uzak bir yerde bulunan ürkütücü malikanesine giden Jordan ve Leigh, zaman geçtikçe Harper’in davranışlarının garip bir hal alması nedeniyle korkmaya başlarlar. Kısa süre sonra Harper’in gerçek yüzünü göstermesiyle birlikte iki arkadaş, kendilerini ölümcül bir durumun içerisinde bulacaktır.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      5.9   99

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Film izle - Full HD Film izle - 4K Film izle