Rusya’ya Sevgilerle Film izle – FullfilmiizleHD
 1. Rusya’ya Sevgilerle

  Rusya’ya Sevgilerle

  1080P Altyazı

  Dennis isimli genç ve Oksana isimli kız bir gün tesadüf eseri tanışırlar. İkisi de tatil yapıyorlardır. İkili birlikte vakit geçirmeye başlarlar. Bir süre sonra da fark ederler ki bundan gerçekten zevk alıyorlardır. Oksana’da daha fazla vakit geçirebilme şansı elde etmek için Dennis’i Rusya’ya davet eder. Genç adam başta şüphe eder çünkü Oksana ile birlikte olup olamayacağından emin olamıyordur. Ama yine de denemeye değer olduğunu düşünür ve bir yolculuğa çıkmaya karar verir. Oksana ne olursa olsun ilişkilerini yürütebileceklerini düşünüyordur. Ardından Dennis, Rusya’ya gider ve Oksana’yı bulur. Genç kız Dennis’i gördüğü için gerçekten de çok mutludur. Artık iki gencin aşkını engelleyebilecek hiçbir şey yoktur. İkili birlikte vakit geçirmeye kaldıkları yerden devam ederler. Gerçekten de çok eğleniyorlardır. İkisi için de her şey mükemmel ilerliyordur. Oksana ilişkilerini ileri boyuta taşımak için Dennis’i babası ile tanıştırmak ister. Genç çocukta bunu seve seve kabul eder. Sonunda da Dennis, Oksana’nın babası ile tanışır. Genç kızın babası hiç de sıradan bir adam değildir. İlginç alışkanlıkları vardır. Bu yüzden de kızın babası Dennis’i kabul etmeden önce onun kızı için iyi biri olup olmadığını kontrol etmeye karar verir. Bunun için Dennis’i bekleyen çok fazla test vardır ve ne yazık ki testlerin hiçbirisi kolay olmayacaktır. Dennis, Oksana ile birlikte olmak istiyorsa gerçekten uğraşması gerekecek.
  Filmin oyuncu kadrosunda yer alan isimler arasında Gerald Anderson, Kakai Bautista, Elena Kozlova, Simon Szabó, Scott Alexander Young gibi isimler performans sergilemektedir. To Russia with Love filminin yönetmenin koltuğunda oturan isim Veronica Velasco’dur. Filmin senaristliğini üstlenen isim Biboy Clleja’dır. Film sadece 1 saat 55 dakika uzunluğundadır ve filmin Türkçe dublaj seçeneği sizler için sitemizde yerini almıştır. Romantik komedi türüne giren film aynı zamanda sizlere 4k kalitesinde kesintisiz bir sinema keyfi yaşatmak için hazırlanmıştır.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      5.7   100

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Film izle - Full HD Film izle - 4K Film izle