S.W.A.T. ( Te Jing Dui ) Film izle – FullfilmiizleHD
 1. S.W.A.T. ( Te Jing Dui )

  S.W.A.T. ( Te Jing Dui )

  4K Dublaj

  Te Jing Dui orijinal ismi ile 4k formatında sizlerle olacak yapımda polis ekiplerinden biri olan SWAT ekibi bütün günün tamamını en yüksek zorluktaki görev tatbikatlarında geçirir. Biri atış yapıp uzak mesafe atışı test ederken birisi de elmayı kafasına koyarak vurulma riskini göze almaktadır. Hepsi sıraya girerek silah ile atış yapıp hedefi vurmaya çalışırlar. İki ekip de ağır sınavlardan geçip son derece zorlu yollardan geçmektedirler.
  İki rakip ekip bunların dışında onlara gelen bildirim ile birden göreve gider. Burada asıl önemli olan şey görevin büyük veya küçüklüğü değil o görevin doğru bir şekilde tamamlanmasıdır. Biri de SWAT ekibi önceki görevlerinde liseli bir genç kızı zorla bıçak ile elinde tutsak eden bir uyuşturucu bağımlısının elinden kurtarmaya ve onu etkisiz hale getirmek için bir araya gelirler. Herkes yerini alır ve sorunsuz bir şekilde işlerini bitirmek ve kimseye zarar gelmemesi için oldukça temkinli bir şekilde hareket ederler. Bu sırada ekibin keskin nişancısı hedef alır ve genç kızı esir alan suçluyu indirmeyi başarır ve görev tamamlanır. Olay araştırılırken komutan ve komiser bu uyuşturucu bağımlısı adamın kullandığı uyuşturucunun benzerini crystal meth’de de bulur. Bu sayede aralarındaki bağlantıyı çözmek için ellerinde büyük bir ipucu vardır. Bu sırada uyuşturucudan sorumlu olan adam, ürünün dağıtımı ile ilgilenen yerel uyuşturucu baronu ile toplantı yapmak için yola çıkarak Pekin’e gelir. Ellerinde olan uyuşturucunun benzeri yapıldığı için kendi orijinal mallarının değerinin düşmesinden oldukça endişe duyar. Bu sorunun çözümü için birlik olmaya karar verirler.
  Yapılan sonraki ekipten sonra iki SWAT ekibi düşük seviyeli bir görevden sonra sokakta satıcılık yapmakta olan satıcıların neredeyse hepsini tutukladıktan sonra yaptıkları sahte ilaçların yapıldığı adayı öğrenmeye çalışırlar. Adanın yerini öğrendikten sonra iki SWAT ekibinden de altışar kişi seçerek adaya gidecek ekibi belirlemeye karar verir. Seçilen kişiler gizlice adaya giderek uyuşturucu çetesini çökertmek için saldırı yapar …
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      7.5   81

Background
 • Tek Part
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Film izle - Full HD Film izle - 4K Film izle