Sonsuz Fırtına – Infinite Storm Film izle – FullfilmiizleHD
 1. Sonsuz Fırtına – Infinite Storm

  Sonsuz Fırtına – Infinite Storm

  1080P Dublaj

  Pam Bales başarılı ve yetenekli bir dağcıdır. Pam, Washington Dağı’na tırmanışı sırasında büyük ve güçlü bir fırtınaya yakalanır. Henüz zirveye ulaşamamış olan Pam geri dönmeye karar verir aksi takdirde hayatını kaybedecektir. Pam dağdan inerken, donmak üzere olan bir dağcı ile karşılaşır. Bu iki dağcı Washington Dağı’ndan inmeye çalışırken, Pam, kendisini bulacak ve geçmişini sorgulayacaktır. Türkçe dublajlı ve 4k film formatındaki Infinite Storm 2022 yapımı bir drama ve gerilim filmidir.
  Malgorzata Szumowaska isimli yönetmenin yönettiği Infinite Storm filminin senaryo kısmında ise Joshua Rollins yer alır. Bu etkileyici ve sürükleyici film, 2010 yılında Washington Dağı’na tırmanmaya karar veren, şu anda hala yaşıyor olan, 70’li yaşlarındaki dağcı Pam Bales’in hayatından esinlenerek çekilmiştir. Filmin başrol karakteri Pam Bales’i, 2 Oscar adaylığı ve birçok ödülü bulunan Naomi Watts isimli oyuncu canlandırır.
  Pam Bales, Washington Dağı’na tırmanmaya karar verir. Başarılı ve yetenekli bir dağcı olan Pam Washington Dağı’nın eşsiz zirvesini tecrübe etmek istemektedir. Pam Bales bu yolculuğa tek başına çıkacaktır. Esasında tehlikeli ve riskli olan bu durum Pam gibi deneyimli bir dağcı için son derece normaldir. Pam Bales hazırlıklarını yapar ve Washington Dağı’na tırmanmaya başlar.
  Pam, küçük hamlelerle dağa tırmanmaya devam eder. Hava bozuk olsa da Pam bunun tırmanmasına engel olabileceğini düşünmemektedir. Pam, yeteneklerini sergiler şekilde dağa tırmanmaya devam eder. Zirve hala uzak olsa da Pam bunu başaracağına emindir. Derken hava şartları yetenekli dağcıyı hayal kırıklığına uğratır. Pam bu sert havanın ilk etapta gelip geçici ve anlık bir değişim olduğunu düşünür. Fakat kısa süre sonra Pam korkunç gerçeği öğrenir. Güçlü bir fırtına başlamak üzeredir. Tırmanışını yarıda kesmek istemeyen Pam zirveyi görmek istemektedir fakat bu fırtınadan sağ çıkamayacağının farkındadır. Pam dağdan inmeye karar verir.
  Pam, gece olmadan ve fırtına daha da sertleşmeden bir an önce dağdan inmek için harekete geçer. Pam dağdan inerken, donmak üzere olan, hayatının son dakikalarını yaşayan, yalnız bir dağcı görür. Tıpkı Pam Bales’in 2010 yılında yaptığı gibi, filmdeki Pam Bales karakteri de bu dağcıya yardım etmeye karar verir. İkili karanlık çökmeden bir an önce dağdan inmek için hızla ilerlemeye başlar. Bu serüven Pam’i kendisi ile tanıştıracaktır.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      6.1   111

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Film izle - Full HD Film izle - 4K Film izle