Transformers 1 2007 Film izle – FullfilmiizleHD
 1. Transformers 1

  Transformers 1

  1080P Dublaj

  Transformers 1, Lise öğrencisi Sam Witwicky, aslında Autobot Bumblebee olan ilk arabasını satın alır. Bumblebee, Sam ve kız arkadaşı Mikaela Banes'i, diğer Autobot'lar Dünya'ya gelmeden önce Decepticon Barikatından korur. Decepticon'lar Katar'daki ABD üssüne saldırdıkça Dünya'daki savaş kızışıyor. Sam ve Mikaela, Decepticon'ları durdurmaya yardımcı olmak için çok gizli ajans Sektör 7 tarafından alınır, ancak ajansın Autobot'ları da yok etmeyi planladığını öğrendiklerinde, dünyayı kurtarmak için kendi planlarını formüle ederler.

  Transformers full izle, Genç Sam Witwicky ilk arabasını satın aldığında, bilmediği şey, aslında uzaylı bir robot olduğudur. Dünya'ya gelen tek uzaylı bu değil. Optimus Prime ve bir grup dönüştürücü robot, Allspark'ı aramaya geldi. Ancak Optimus Prime ve Autobot'lar ortaya çıkan tek uzaylılar değil. Megatron ve Decepticon'lar da Allspark'ı arıyorlar ve dünyayı yok etmek anlamına gelse bile onu elde etmek için her şeyi yapacaklar.

  Transformers 1 izle, Sam Witwicky, öğretmenini ona bir A vermeye ikna ettikten sonra, ilk arabasını, eski bir Camaro'yu alır. Bir gün, Sam'in arabası kendisini eski bir hurdalığa götürür ve burada Sam'i protcting etmek amacıyla Autobot Bumblebee'ye girer. Bu arada, bir aldatmaca Katar'daki bir ABD askeri üssüne saldırır. Bazı verileri çalmaya çalışır, ancak tüm sunucu sertliklerini kesen üs komutanı tarafından kesintiye uğrar. Sadece bir avuç asker hayatta kalır ve brifing için alınır. Autobot'lar Dünya'ya iner ve Sam'e dünyalar yaratma ve onları yaşamla doldurma gücüne sahip bir nesne olan Allspark hakkında bilgi verir. Sam, büyük büyük büyükbabasının küpün yerinin yazılı olduğu gözlüklerini bulur. Hem Autobot'lar hem de Decepticon Allspark için savaşırken, kaynağı sınırsız güce götürecek olan kim olacak?
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      6.7   195

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Film izle - Full HD Film izle - 4K Film izle