Tünel – Tunnelen Film izle – FullfilmiizleHD
 1. Tünel – Tunnelen

  Tünel – Tunnelen

  4K Dublaj

  Noel trafiğinde, Norveç dağlarındaki bir tünelde gaz yüklü bir kamyonet kaza yaparak tünelin gazla dolmasına yol açar. Tüneldeki yolcular mahsur kalır. Vakit gittikçe daralmaktadır, dışarıda keskin bir fırtına devam etmektedir ve güvenlik güçlerinin tünele müdahale etmesi mümkün değildir.
  Sten, bir acil hizmetler çalışanıdır. Sten’in eşi üç ay önce hayatını kaybetmiştir. Bu kayıp hem Sten hem de kızı Elise için oldukça sarsıcı olmuştur. Norveç’te, Noel zamanı yaklaşmaktadır. Sten, Noel’i kızı Elise ile birlikte geçirmeye karar verir. Sten, Elise’nin, Noel bayramını kendisi ve kız arkadaşı Ingrid ile geçirmesini istemektedir. Elise bu teklifi kabul eder ve Oslo’ya gidecek bir otobüse biner. Bu yolculuk yedi saat sürecektir. Elise’nin içerisinde olduğu otobüs, Storfjell tünelinden de geçecektir.
  Storfjell tünelinde Noel trafiği devam etmektedir. Tünelde ilerlemekte olan bir gaz kamyonu kaza yapar. Bu korkunç kaza, tünelin gazla dolmasına yol açar. Tünelin her bir köşesi hızlı bir şekilde zehirli gazla dolmaktadır. Storfjell tünelinin herhangi bir acil çıkışı da yoktur. Yolcuların her biri kendi hayatını kurtarmak zorundadır. Elise de Storfjell tünelinde mahsur kalan turistler, insanlar arasındadır! The Tunnel filminin yönetmenliğini Pål Øie üstlenir. Senaryo kısmında Kjersti Helen Rasmussen yer alır. Stein karakterini Thorbjørn Harr isimli oyuncu canlandırır. Elise karakterini Ylva Fuglerud isimli oyuncu canlandırır. Ingrid karakterini Lisa Carlehed isimli oyuncu canlandırır. Ivar karakterine Mikkel Bratt Silset, Kurt karakterine Peter Førde, Rafa karakterine Daniel Alexander Skadal, Christian karakterine Per Egil Aske ve Håkon karakterine Tor Christian Bleikli isimli oyuncu hayat verir.
  Filmin müzikleri Ingo Frenzell, Lars Löhn ve Martin Todsharow isimli sanatçıların işbirliğinin ürünüdür. Sinematografi kısmında Sjur Aarthun görev alır. 4k formattaki filmin kurgusu da Sjur Athun’a aittir. Kostüm tasarımlar Stina Lunde’a aittir. Makyaj departmanında Steinar Kaarstein, Ingrid Opdahl, Dorte Pedersen ve Ida Astero Welle yer alır. Filmin özel efektleri ise Rune Andersen, Dan Erik Heggelund, Steinar Kaarstein ve Kai Kolstad Rodseth isimli sanatçılara aittir.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      6.3   109

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Film izle - Full HD Film izle - 4K Film izle