Under Wraps 2 Film izle – FullfilmiizleHD
 1. Under Wraps 2

  Under Wraps 2

  4K Dublaj

  İlk filminden sonra oldukça fazla talep gören ve ikinci filmi de bu nedenle çekilen filmde Amy yine birbirinden maceralı bir zamana geçiş yapacaktır. Amy babasının düğününde Cadılar Bayramı temalı bir düğün düşünmüştür ve bu düğün için heyecanlı bir çalışma sürdürmektedir. Ancak genç Amy bu telaşı arasında bir şeylerin hareketlenmeye başladığını hisseder.
  Amy düğün telaşındayken bir anda mumya arkadaşları Harold ve sevgili Rose'un tehlikede olduklarını anlar. Bu yüzden Amy ile Marshall ve de Gilbert neler olduğunu anlamak için araştırmaya başlarlar. Amy ile Marshall ve de Gilbert sonunda başlarındaki belanın ne kadar büyük olduğunu fark ederler. Çünkü bin yıllık uykusundan uyanmış olan Sobek, bir zamanlar dostu olan ancak sonradan düşmana dönüşen mumya Harold’un peşine düşmüştür. Bu intikam savaşında tehlikede olan sadece mumya Harold değil aynı zamanda sevgilisi Rose’da tehlikededir.
  Sobek uyandıktan sonra ilk işi hipnotize ettiği uşağı Lary’i kullanarak Rose’u kaçırtmak olur. Bunu fark eden Harold deliye döner ve bu sırada da Amy ile Gilbert ve Marshall ve de Buzzy olaya dahil olurlar. Şimdi ise sıra Rose’u kurtarmak ve başlayacak olan düğüne zamanında tam takım olarak katılmaktır. Bakalım Amy ile Gilbert ve Marshall ve de Buzzy ile Harold biricik Rose’u zamanında kurtarmayı başarabilecekler midir? Sobek ile Harold arasındaki düşmanlık ne zaman ve nasıl başlamıştır?
  Devam filmi ile sizlerle olacak Under Wraps 2 isimli bu keyifli filmde Alex Zamm yapımın yönetmen koltuğundaki isimdir. 4k film formatıyla da ailecek izleyebileceğiniz türde bir yapım olan filmde Josh A. Cagan ise filmin senarist köşesindeki isimdir. Türkçe dublaj seçeneği de sitemizde bulunan filmde Malachi Barton ile Christian J. Simon ve de Sophia Hammons isimleri de filmin oyuncu kadrosunda yer alan isimlerdir.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      6.8   188

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Film izle - Full HD Film izle - 4K Film izle