Viking Kurdu (Viking Wolf) 2022 Film izle – FullfilmiizleHD
 1. Viking Kurdu (Viking Wolf)

  Viking Kurdu (Viking Wolf)

  4K Dublaj

  Yüzyıllar önce, Vikingler kurt adamlara gerçekten ama gerçekten takıntılıydı. Gerçekten. Eski yağmacılar, ulven olarak da bilinen kurt ilmine aşık olmuşlardı. Mitoloji Viking tarihini kapsıyor - varulver'e saygı duyuyorlar, onlardan korkuyorlar ve onları güç sembolleri olarak görüyorlardı. Kings Bay yönetmeni Stig Svendsen'in ve yapımcılığını Trollhunter'dan John M. Jacobsen'in üstlendiği Norveç korku filmi Viking Wolf (Vikingulven), sakin bir İskandinav kasabasında geçen bir dizi terörle dolu bu İskandinav büyüsünü keşfediyor.

  Film, Oslo'dan Nybo adlı bir yere yeni taşınan Thale ve ailesini konu alıyor. Yeni arkadaşlar edinmek için bir partiye katılan Thale, yeni sınıf arkadaşını da vahşice öldüren bir şey tarafından yere serilir. İnsan mı? Hayvan? Yaklaşık bin yıldır sürünen bir tür insan-hayvan melezi mi? Ve Thale neden birdenbire kendini bu kadar garip hissetmeye başladı?
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      5.8   344

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Film izle - Full HD Film izle - 4K Film izle